Trinkelės neatlaikė pirmosios žiemos. R. Keliuotytės nuotr.

Aktas dar nepasirašytas, bet jau planuoja renginius

Bibliotekos rekonstrukcijos darbų užsakovė – rajono savivaldybė. Pasak Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vyriausiosios specialistės Kristinos Gačionienės, jeigu valstybinė komisija darbus įvertins gerai ir išduos statybos užbaigimo aktą, pastatą bus galima pradėti eksploatuoti nuo gegužės.

„Žinoma, sąlyginai, nors bibliotekos direktorė Alicija Matiukienė gegužės mėnesį čia jau planuoja renginius. Dar nėra baldų ir įrangos. Visi konkursai įvyko, tačiau dviejų konkursų rezultatų dar negalime skelbti. Aišku tik tai, kad knygų lentynas, stalus bibliotekai gamins mokyklinių ir biuro baldų gamintoja bendrovė „Šiaulių gilija“, – komentavo K. Gačionienė.

Paklausta, kada bus galima kirpti bibliotekos atidarymo juostelę, K. Gačionienė neskubėjo prognozuoti. „Darbai atlikti, bet tikslių atidarymo datų negaliu pasakyti, nenoriu spėlioti ar prognozuoti. Pirmiausia reikia sulaukti valstybinės komisijos išvadų. Be to, kaip minėjau, dar nėra įrangos ir baldų. Vieni atsiras anksčiau, kiti – vėliau. Manau, liepos mėnesį biblioteka bus kaip reikiant įrengta“, – sakė K. Gačionienė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

 

bangenis

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie