Tokios morkos užtektų pamaitinti didelei šeimynai.Šeimos archyvo nuotr.

Rekordininkę taupys Kalėdoms

Milžinę užauginę sutuoktiniai ją pagarbiai laiko, didžiuojasi, rodo kaimynams ir smalsuoliams. „Gal Kalėdų stalui ją pjaustysim ir ką nors skanaus pagaminsim“, – šmaikštavo D. Krumpliauskienė. Šiuo metu laukiama, kad morka milžinė bus įregistruota „Factum“ agentūros „Lietuvos rekordų“ knygoje.

„Užaugino Dievas“

Vienoje sostinės parduotuvių nusipirkusi dviejų rūšių morkų sėklų jūžintiškė pavasarį jas pasėjo atskirose vagose. Išdygusių daržovių nei laistė, nei tręšė. Tik iš praėjusio rudens dirva buvo patręšta arklio mėšlu.

O rudenį nuimant derlių vienos rūšies sėklų derlius sutuoktinius nustebino: visos morkos toje lysvėje užaugo labai didelės: ilgos, nemažai jų viršijo 1 kg svorį. Bet rekordininkė iš jų išsiskyrė savo apimtimi ir prikibusiais „vaikais“, kurie bekasant nukrito. Žemė, kurioje augintos morkos – priemolio, daržas ant kalniuko. „Ne mes, o Dievas tokias dideles užaugino. Dabar gailiuosi, kad neįsidėmėjau morkų sėklų pavadinimo“, – sakė morkos savininkė Danutė, pirmą kartą gyvenime užauginusi rekordininkę morką.

Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Rita
Rita
2020 6 spalio 15:16

Danutės rankose viskas kas valgoma virsta be galo skaniais kulinariniais stebuklais. Linkiu stiprios sveikatos ir dar ilgai džiugint jūžintiškius skaniais patiekalais.

rom
rom
2020 6 spalio 13:21

tai jai dievas augina tai kodel tik viena morka