blank
Redakcijos archyvo nuotr.

Šiame centre būtų teikiamos akredituotos vaikų dienos socialinės priežiūros paslaugos vaikams iš socialinės rizikos šeimų, socialiai apleistiems vaikams, kurių tėveliai dėl darbo negali derinti vaikų užimtumo ir priežiūros po pamokų ir mokinių atostogų metu.

Pasak savivaldybės atstovų, Jūžintų mokyklos, tiksliau, Kamajų Antano Strazdo gimnazijos Jūžintų skyriaus nebeliko nuo šių metų rugsėjo, tad siekiant, kad pastatas bent iš dalies būtų įveiklintas, vaikų dienos centras būtų visai tinkama alternatyva. Planuojama, kad tarybai pritarus dienos centras turėtų pradėti kurtis kitų metų pradžioje.

Pasak Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vyriausiosios specialistės Dalios Zibolienės, VšĮ „Jaslina“ šiuo metu turi du vaikų dienos centrus. Vieną Rokiškyje, o kitą Panemunėlyje. „Didžioji problema regionuose – paslaugų gavėjai, iš kur jų susirinkti, nes veiklų pasiūla didelė“, – aiškino specialistė.

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nuomonė
Nuomonė
2023 1 gruodžio 9:33

Kriaunose vaikų dienos centre pagal sąrašą gal 23. O realybėje 2-3. O būna, kad visai nėra vaikų,.o kai kurios vaikus dar ir neparvežaį namus, nes vežėjas dirba kitur, bet pinigus gauna už pavežėjimą. O kai būna patikra iš anksto pranešta, kad bus. Tai suveža vaikus ir savus ir svetimus. Ir vėl rajono valdžia nemato. P. Mere pasidomėkite, ir manau žinote, kad čia tokia padėtis. O P. Dale tiesiog užmerkia akis ir sako viskas ok. Kriaunų dienos centro 4 persono darbuotojai, o vaikų 2-3. Arba 0. Su mokykla buvo betvarkė ir dabar tas pats. Kaip buvo betvarkė Kriaunuose taip ir liko.… Skaityti daugiau »

Rekomenduojami video: