blank
Rokiškio savivaldybės nuotr.

 šį kartą priešgaisrinis automobilis nupirktas Juodupės komandai. Šis puikios būklės ir padidinto pravažumo priešgaisrinis automobilis nupirktas už 37000 eur Šveicarijoje. Pagamintas Austrijoje, prieš tai buvo naudojamas tik Šveicarijos ugniagesių mokykloje.

Papildomai už 4000 eurų nupirkta gelbėjimo įranga bei generatorius. Ši įranga skirta gelbėti žmones po auto įvykių iš automobilių ar kitų nelaimės vietų net 25 m atstumu.

„Ačiū savivaldybės tarybos nariams, pritarusiems lėšų skyrimui! Tai jau penktas mūsų nupirktas priešgaisrinis automobilis su gelbėjimo įranga, kurie naudojami vietoje senų sovietinių automobilių. Ką gi, liko dar keturios tarnybos, kurias taip pat aprūpinsime priešgaisriniais automobiliais su gelbėjimo įranga.

Kaip sakė savivaldybės priešgaisrinės tarnybos vadovas Remigijus Sunklodas, jau dabar su turima atnaujinta įranga lenkiame, „Valstybinę” priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą, nors iš Vidaus reikalų ministerijos lėšų tam nesame gavę nė cento,“, – džiaugiasi R. Godeliauskas.

 

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
xoxo
xoxo
2021 19 spalio 21:23

kodel ne tesla?

Tadas Blinda
Tadas Blinda
2021 19 spalio 18:10

Gerai, tokie pirkiniai pateisinami visakeriopai.

Panemunelietė
Panemunelietė
2021 19 spalio 17:20

Juodupė nusipirkus nauja turi gaisrinės mašiną nors tiek parodo kad nestovi vietoj ir tobulėja o va Panemunėlis nesugeba ir nesugebės nusipirkt naujos nes pinigai yra panaudojami savom reikmėm t.y asmeniniams reikalams ir atiduodami seniunijoje viešuosius darbus dirbantiems pijokeliams kuriuos paskui prageria ,žodžiu nors ir esu iš Panemunėlio man gėda yra už pačius gaisrininkus turbut tokio laužo kaip mūsų seniūnijos gaisrinė jokia kita Rokiškio Rajono seniūnija nebeturi

Last edited 1 Mėnesis Prieš by Panemunelietė