Šalia kapinių – didžiulės žolių krūvos. Tačiau kompostavimo dėžėse sukauptos ne tik žolės, bet neirstančios atliekos. J. Kačerausko nuotr.

Pasak skaitytojo, dėl netvarkos senosios miestelio kapinės – tarsi pajuokos objektas. „Didžiuliai šiukšlių kalnai mėnesių mėnesiais netvarkomi ir jau baigia apželti velėna. Seniūnija net nesiruošia tų šiukšlynų imtis. Sakykite, ar ne jiems ši pareiga priklauso? „Rokiškio komunalininko“ konteineriai išvežami laiku – gyventojai neturi jokių priekaištų. Šiukšles nuo kapinių tenka vežtis patiems namo, tai kam ten konteineriai? Gal juos išgabenti?“, – piktinosi gyventojas.

„Gimtasis…“ nuvyko į Juodupės senąsias kapines. Iš tiesų, šalių jų – žolių ir kitų atliekų krūvos. Seniūnui Valdui Adomoniui ši situacija – ne naujiena. Tačiau jis akcentavo pačių kapinių lankytojų  sąmoningumo stoką. Mat į kompostavimo dėžes žmonės meta ne tik žolę ir tam tinkamas kitas atliekas. „Kompostavimo dėžėse supiltos įvairios atliekos, todėl pirmiausia jas reikia išrūšiuoti. Šį darbą pradėsime artimiausiu metu. Bet kokiu atveju kapinių aplinka bus sutvarkyta iki Vėlinių“, – sakė seniūnas ir priminė artimųjų kapų lankytojams apie skelbimą, kuriame buvo aiškiai parašyta, kam yra skirtos kompostavimo dėžės.

azija

3
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
valerijaasu6vanda Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
valerija
valerija

Pusis ispjauti prie kapiniu tai pinigu turejo – o vat siuksles sutvarkyti tai jau neturi uz ka…

asu6
asu6

Brangieji kapiniu ir atimuju lankytojai patys kalti ir nereiskit pretenziju patys uzauginat tas pacias tujas patys is kapiniu padarot botanikos soda ir patys ismetat tai pirmiausia reikia pagalvot pries sodinant ir nereiks ismest ir nebus tiek siuksliu

vanda
vanda

prie Lukštų kapinių lygiai tas pats.