Redakcijos archyvo nuotr.

Trečiadienio ryte rajoną pasiekė bauginanti žinia: Juodupės gimnazijos dviem darbuotojams patvirtintas COVID-19 užkratas, abu darbuotojai jaučia ligos simptomų. Kontaktų skaičius, prognozuojama, labai didelis: minimi darbuotojai jų turėjo su keliomis mokinių klasėmis ir gimnazijos administracija. Užsikrėtę darbuotojai ir kontaktų su jais turėję asmenys – saviizoliacijoje. Jie ligos simptomų pajuto praėjusį penktadienį, atlikus tyrimus trečiadienį pranešta, jog abiem COVID-19 pasitvirtino.

Gimnazijoje mokinių kontaktinis ugdymas nutraukiamas – pereinama prie nuotolinio mokymo.

Žinią apie užkratą iš gimnazijos direktorės Dainoros Mineikienės trečiadienio ryte gavęs rajono meras Ramūnas Godeliauskas sakė, jog skubiai sprendžiami židinio lokalizavimo klausimai. Kiek tiksliai kontaktų su užsikrėtusiais darbuotojais turėjo gimnazijos bendruomenė ir kiti asmenys, kol kas nežinoma, jų atsekimu rūpinasi Visuomenės sveikatos specialistai. Viena versijų – užkrato į Juodupės gimnaziją kelias veda į Kamajus, kuriuose buvo COVID-19 židinys.

Prie Dirdų

9
Rašyti komentarą

avatar
6 Comment threads
3 Thread replies
17 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
kaimu kaimasJūžintaiJuodupietisVytasKa nori šepetys Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Jūžintai
Jūžintai

Juodupeje pamokos nuotoliniu būdu, o mokytoja iš Juodupės sėkmingai moko vaikus Jūžintuose. Kodėl mokytojai Jūžintuose sutartinai atsisakė testuotis ir labai kreivai pažiūrėjo į tech. personalo darbuotojus tai padariusius.gal rajono administracijos direktorius gali pakomentuoti.

Juodupietis
Juodupietis

Juodupes gimnazijos direktore ponia Mineikienė, tikrai neuztikrina saugaus darbo. Mokykloje netvarka. Nors po teistbei, tos direktores nelabai ir matome. Prastai dirba arba is vis nedirba.

Ka nori šepetys
Ka nori šepetys

OMG kokie gali buti kaltinimai kamaju miestui,jaigu juodupes mokykla serga,pacios jaute simtomus ir ejo i mokykla bijo atsakomybes kaltina kita miesteli, elgiasi kaip višta nupešta pastatyta tarp 100 gaidžiu. Pacios kaltos mokytojos uz aplaiduma vaiksto be kaukes, jokios apsaugos nei sau nei vaikams apie ka šneketi.

Sigita
Sigita

Ponia Juodupės mokyklos direktorė turėtų mažiau gastroliuoti po renginius.Čia mano asmeninė nuomonė.Reikia saugoti vaikus,nors ir labai šauni ir aktyvi moteris.

Agnė
Agnė

bet serga tai ne direktorė…

Vytas
Vytas

O gal jau serga ar darėsi testą, koks atsakymas ar biški nėščia, jei ne pykina, viskas gerai!

kaimu kaimas
kaimu kaimas

Ir ne tik po renginius, viešinasi kur reikia ir nereikia, labai nesolidu.

Smalsutis

Ar Kamajai ir Juodupė neturi nieko bendro su chemija?

Žinantis
Žinantis

Tai gi čia rudeninės slogos kaip kiekvienais metais,ir nereikia panikuoti dabar kiekvieną peršalimo atvejį 100%nurašys koronai