Su jaunimu naujoje erdvėje bendrauja Tautvidas Teišerskis, kuriam įvairios veiklos ir projektai nėra naujiena. Asmeninio archyvo nuotr.

Darbas su jaunimu – ne naujiena

Jaunimo erdvės darbuotojui Tautvidui Teišerskiui įvairios veiklos ir projektai nėra naujiena.

„Lankiau Jaunimo centrą devynerius metus, žinojau visus ten veikiančius procesus. Ir pats ten užaugau, dalyvavau visur, kur tik pakviesdavo. Pačiam į galvą pradėjo lįsti visokios idėjos, tad būdamas 16 metų pats pradėjau rengti mokymus jaunimui. Vėliau ėmiau savanoriauti, supratau, kad su jaunimu dirbti man tinka ir patinka. Baigęs mokyklą neskubėjau studijuoti, pasirinkau keliones per „Erasmus“ projektus, aplankiau kitas valstybes, susipažinau su kultūromis, jaunimu ir, aišku, darbu su jaunimu. Po savanorystės teko padaryti nemažą pertrauką, visgi grįžau ir gavau pasiūlymą įsidarbinti, štai aš ir čia“, – pasakoja Tautvidas.

„Oficialiai startavome sausio 16 d. ir jau spėjome nemažai kur pasirodyti. Juodupės jaunimas jau iki tol buvo lankomas mobiliosios komandos, tad atidarius erdvę aukštyn kojom kažkas tikrai nepasikeitė, jaunimas turi tuos pačius jaukius vakarus, kur gali šiltai pasėdėti, pažaisti kortomis ir tiesiog „pakimarinti“. Susidomėjimas yra. Tikrai buvo keista pamatyti čia nemažai jaunimo.

Vasaris mums aktyvus. Tiek man, tiek jaunimui. Lietuviškos šventės ir kita, įsitraukimas kol kas neblogas. Vasario 13-ąją dalyvavome Užgavėnių šventėje, prisiminėme, kokie skanūs yra naminiai blynai, supažindinau juodupėnus su Rokiškio jaunimo centro ugnies žonglierių grupe „Fire Kiss“. Organizavome Valentino dienos šokius Juodupės kultūros namuose. Po šio renginio supratau, kad su Juodupės jaunimu galiu dirbti komandoje, nes jie įsitraukia į organizavimo procesą. Nespėję išsimiegoti, Vasario 16-ąją paminėjome valstybinę šventę, pristatydami bendruomenei ir jaunimui proto mūšį. Aktyviai dalyvavo tiek Juodupės jaunimas, tiek vyresni žmonės“, – pasakoja pašnekovas.

Anot T. Teišerskio, po truputį dėliojami planai.

„Skelbsime apie savo veiklą tiek mokyklose, tiek socialinėje erdvėje. Kovą tvarkysimės patalpas, vasarą numatomi mokymai, išvykos į gamtą, sportiniai renginiai. Kviečiu visus norinčius prisijungti“, – ragina T. Teišerskis.

Išsamiau skaitykite  „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: