J. Kačerausko nuotr.

Laukiami tautodailininkai, menininkai, kepėjai, kalviai, keramikai, skulptoriai, audėjai, siuvėjai, mezgėjai, verbų ir šiaudinių sodų rišėjai, sodininkai, naminių sūrių ir naminių gėrimų gamintojai. „Neapsiribosime vien tautodaile, kviečiame ir ūkininkus, kitus gėrybių augintojus“, – sakė projekto „Juodupė – mažoji Lietuvos kultūros sostinė 2020“ koordinatorė Lina Meilutė-Datkūnienė.

Tikslas ambicingas – Kaziuko turgų Juodupėje rengti kasmet ir pritraukti vis daugiau ir pardavėjų, ir pirkėjų. Už poros metų tikimasi turėti didžiausią Kaziuko turgų Rokiškio rajone su autentiškais gaminiais, žinomą visiems rajono gyventojams kaip turgų su kokybės ženklu. Prekeiviai su masinės gamybos produkcija turgų turėtų aplenkti, nes renginio formatas ir tikslas yra kiek kitoks.

„Šiais metais kovo 4 d. bus darbo diena, todėl turgus organizuojamas vakarop, 15.30 val. Jei nusistovėtų tradicija ir jis išsiplėstų, galbūt keltume į savaitgalį. Bijomės prasto oro, todėl organizuojame bendruomenės salėje, po kultūros centro stogu“, – teigė koordinatorė.

Ar toks renginys pasiteisins, priklausys ne tik nuo pardavėjų, bet ir nuo pirkėjų gausos, todėl organizatoriai tikisi visų aktyvumo.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: