UAB ,,Jonroka“ vairavimo teorijos mokytojas Vytautas Šilinas tikisi, jog Rokiškyje atsiras norinčiųjų atnaujinti KET žinias. „Jonrokos“ archyvo nuotr.

Anot V. Šilino, paradoksas, bet ir Rokiškio gatvės tampa tikru rebusu ne vieną dešimtį metų sėdinčiajam prie vairo. Vieni vairuoja, kaip yra įpratę, kitiems koja kiša nelogiškas gatvių ženklinimas. O jei į miestą užklysta svečias…

Dėl to vairavimo mokykla ,,Jonroka“ siūlo patirties turintiems vairuotojams grįžti į vairavimo mokyklą ir atnaujinti Kelių eismo taisyklių (KET) žinias. Visa tai – nemokamai. Anot pašnekovo, konsultacijų metu norintieji galės pasitikrinti vairavimo žinias, susipažinti su naujausiais KET pakeitimais ir pasitarti su instruktoriais, kaip elgtis kelyje esant skirtingoms situacijoms.

„Tai nėra nauja idėja. Didesniuose miestuose ji pasitvirtino, nes eismas sudėtingėja, reikalavimai vairuotojams auga. Taip pat auga baudos už pažeidimus. Vairavimo mokyklų klasės būna pilnos. Praktika rodo, kad ir Rokiškio vairuotojams kyla klausimų, kaip taisyklingai elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Kai kurie interesantai patys prieina pasiteirauti, kaip taisyklingai pasielgti ir išvengti pavojingos situacijos. Taigi ir mūsų vairavimo mokyklai kilo noras įgyvendinti žinių atnaujinimo idėją“, – dėstė V. Šilinas.

Anot pašnekovo, už papildomą mokestį norintieji galės atlikti įvairaus sudėtingumo vairavimo pratimus mokymo aikštelėse, pasivažinėti gatvėmis ir išgirsti instruktorių patarimų. „Rokiškyje yra gatvių, suženklintų nelogiškai. Tose vietose vairuotojai pasimeta ar net baisiau – pakliūva į autoįvykį. Praktiniai užsiėmimai suteiks galimybę realiai įvertinti visas situacijas“, – pasakojo V. Šilinas.

Nuolat organizuojame visų kategorijų vairuotojų kursus ir privalomus mokymus tiems, kurie pažeidė KET.

Užs. 969

 

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie