blank
Gausus būrys jaunuolių, dalyvavusių „Sveikatos superherojai“ protmūšyje. Rokiškio jaunimo centro archyvo nuotr.

Didelis aktyvumas

Protmūšis jaunuoliams sveikatos tema organizuotas pirmąjį kartą. Sulaukus tokio rokiškėnų aktyvumo ketinama ir ateityje surengti tokių konkursų.

„Šiame konkurse dalyvavo šešios komandos, kurių nariai buvo 14–19 metų amžiaus rajono gyventojai. Džiaugiamės tokiu jaunuolių aktyvumų, nes sulaukti tiek daug besiregistruojančių komandų nesitikėjome. Šis protmūšis buvo mūsų pirmasis bandymas, kuris parodė, kad mūsų jaunimas domisi sveikatos klausimas, todėl, manau, ateityje surengsime ir daugiau tokių konkursų“, – teigė J. Šiupinienė.

Laimėtojų laukia finalas

Protmūšyje klausimai apie žmonių sveikatą buvo pateikti išradingai. „Šį protmūšį organizavo Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, kurie parengė klausimus žaidimui, taip pat prisidėjo ir Rokiškio jaunimo centras, kurio kolektyvui esame dėkingi. Visi protmūšio klausimai buvo susiję su žmonių sveikata: vieno turo atsakymus sufleravo paveikslėliai, kito turo atsakymai buvo susiję su kino filmais arba serialais, ketvirtajame ture atsakymai atsispindėjo muzikiniuose kūriniuose, taip pat dalyviams teko nuspręsti ar mūsų pateikti teiginiai yra teisingi ar melagingi“, – apie konkurso taisykles pasakojo Vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė.

„Sveikatos superherojų“ protmūšį laimėjo komanda „Špinatų Shotukai“, kurios nariai – Gintarė Baltušonytė, Brigita Šedytė, Saulė Kazlauskaitė, Raminta Kviliūnaitė. Laimėjusiai komandai atitekęs pagrindinis prizas – dalyvavimas legendiniu tapusiame renginyje „Comic Con Baltics“, vyksiantis gegužės 20–22 d. Vilniuje. Gegužės 20-ąją „Špinatų Shotukai“ renginio metu dalyvaus protmūšio finaliniame etape, kur varžysis su kitų savivaldybių nugalėtojais.

Rokiškyje vykusiame protmūšyje antrą vietą užėmė „Ačkarikai“, treti liko „Kamanda X“, ketvirti – „Pramuštgalviai“, penkti – „Pigmėjai“, šešti – „Purviniai“.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments