blank
Svečiuose pas senelius – J. Tūbelio progimnazijos jaunieji miško bičiuliai. Iš kairės: Julius Adamonis, Rasa Keliuotienė, centre – Lina Jasinevičienė, dešinėje – Kastytis Kuodis. A. Minkevičienės nuotr.

Šių namų gyventojus su dovanomis – kalėdinėmis puokštėmis – aplankė būrys jaunųjų miško bičiulių iš Juozo Tūbelio progimnazijos ir Rokiškio miškų urėdijos miškininkai.

Tūbeliečiai, vadovaujami mokytojos Rasos Keliuotienės, pynė eglišakių vainikus, formavo natūralių ir kalėdinių blizgučių šventinius akcentus ir šias dovanas įteikė senelių globos namų gyventojams, kad jų kambariuose pasklistų kalėdinė nuotaika. Pandėlio pradinės mokyklos Kazliškio skyriaus jaunieji miško bičiuliai (vadovė – mokytoja Daiva Čiučelienė) dėl užklupusių negalavimų į svečius su dovanomis atvykti negalėjo, tad jų pagamintas puokštes įteikė urėdijos vyriausiasis miškininkas Julius Adamonis bei miško želdinimo ir miško apsaugos inžinierius Kastytis Kuodis. Globos namų bibliotekėlei miškininkai dovanų atvežė knygų bei kalendorių, miškininkai apdovanojo ir jaunuosius miško bičiulius, kūrusius puokštes.

Jaunųjų miško bičiulių puokštės – dovana senelių globos namams.
Jaunųjų miško bičiulių puokštės – dovana senelių globos namams.

„Urėdija mus globoja daug metų. Pasipuošėme dvi jų dovanotas egles, o dabar gavome tiek dovanų, kad ir mūsų globotinių kambariuose kvepės puokštės“, – dėkojo miškininkams ir jauniesiems miško bičiuliams šių namų direktorė Lina Jasinevičienė.

Svečiams ji parodė, kaip gyvena keturios dešimtys globotinių, papasakojo apie žmonių buitį ir pramogas.

Gerumo akciją – kalėdinių puokščių gamybą ir dovanojimą senelių globos namams – šiemet inicijavo Generalinė miškų urėdija.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: