blank
Andrius Burnickas (kairėje) ir Tadas Barauskas. A. Minkevičienės nuotr.

Pirmieji kandidatus į savivaldybių merus visuomenei oficialiai paskelbė Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai. Į Rokiškio mero poziciją ši politinė jėga deleguoja skyriaus pirmininką, tarybos narį Andrių Burnicką.

Kandidatą į merus patvirtinę ir rajono socialdemokratai. Jie prie rajono vadovo vairo nori matyti skyriaus pirmininką, rajono tarybos narį Tadą Barauską. Tačiau jo kandidatūrai dar turi pritarti partijos vadovybė.

Juda ir kitos partijos bei judėjimai, bet oficialių kandidatų rungtis dėl rajono vadovo posto dar nepateikė. Per gegužę turėtų paaiškėti daugiau į mero postą pretenduosiančių politikų.

Šios rajono tarybos ir mero kadencija baigiasi 2019 m., savivaldybių tarybų ir merų rinkimai vyks kitų metų vasaryje, antrasis turas – kove.

azija
Subscribe
Informuoti apie
guest
20 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Henka
2018 5 gegužės 16:58

Och ir pavaro kontrabandistas: Atejes pavasaris mus budina savo zaluma ir t.t. Tauta suprato uzuomina tarp eiluciu, balos isdziuvo, lietus liovesi, keliai tapo pravaziuojami, laikas imtis verslo ir tiekti tautai pigesnes cigaretes ir t.t….

fenka
fenka
2018 4 gegužės 13:52

jau geriau tadukas nei henka, pas henka viskas tik brnagsta

Henka
Henka
2018 4 gegužės 12:47

Isrinks Taduka. Anas tuoj Pentagone ikurs taska. Bus kur alkoholio ir tabako nakti nusipirkt. Ir dar pigiau

Petras
Petras
2018 4 gegužės 10:58

Desiniojo judejimo partijoms vadovauja arba bedarbiai arba bemoksliai… Tai yra akivaizdi destrukcija… svetimu jegu…KGB darbeliai…

Henka
2018 3 gegužės 19:56

Negi konservatoriai neturi normalaus kandidato ir turincio patirties savivaldoje, kuris dirbtu o ne kamuoli vaikytu. Problema matyt tame, kad Blaziui nepatinka savarankiski asmenys.

Petras
Petras
2018 3 gegužės 11:04

Pirmajam reiketu darbo pasiieskoti… Bedarbio mero dar nebuvo… Kalbama , kad labai nori poliklinikai vadovauti… Patirties bankrotinant tevo firma turi…

Juzupas
Juzupas
2018 3 gegužės 10:03

Gerb Vagoni ir Cepuli juodindami kitus zmones svaresniais netapsite. Saziningai papasakokite savo auksiniu gelyciu reikalus.

Surskis
Surskis
2018 3 gegužės 9:57

Kiek atsimenu nuo jaunystes toks ir buvo draudikas purvataskys. Tai su Antanuku tuo visus 3 metus ir uzsiima. Musasi su visais, intrigas leidzia, taskosi purvais ir dar iklimpo i STT ir FNTT patikrinimus.

Henka
2018 3 gegužės 10:26
Reply to  Surskis

Bijo komuna demaskavimo, drebina kinkas …Minsko mokyklos aukletinis net prasymo del KGB parasyti nesugeba del ranku virpejimo (gal del baimes, gal del lakimo…)

Bombis
Bombis
2018 3 gegužės 9:54

“Kandidatai”

I sazine
I sazine
2018 3 gegužės 9:38

Cepuli – Henka ar tau nenusibodo drapstytis purvais?

Henka
2018 3 gegužės 9:48
Reply to  I sazine

Och nemegsta komunistai-partinstruktoriai tiesos..

Zuikis
Zuikis
2018 3 gegužės 9:53
Reply to  Henka

Tiesos sakymas ir metymasis meslu du skirtingi dalykai. Nors yra zmoniu kaip matau kurie neskiria siu dalyku. Tokia jau draudiko morale.

Tyla gera byla
Tyla gera byla
2018 3 gegužės 9:21

Henka is IF’o draudikas. O ka Vagonis? Privere STT pirstus su tyrimu, kai lindo konkursu tvarkyti – konkreti korupcija. O Vagonio svogerio geles jau galima pavadinti kaip tuos auksinius saukstus. Pirko kosminemis kainomis. Cia jau auksines geles. Ir tylu ir dangstoma. Bet dar islys bylos. Nebeisrinks to tavo Vagonio prisidirbo sociai. Tegu buna jaunimas.

Draudikas
Draudikas
2018 3 gegužės 9:14

Henka is IF issiblaive tai dabar pasidrabstys purvais.

Henka
2018 3 gegužės 9:08

Pirmasis – pagarsejo kaip bedarbis ir tevo firmos subankrotinimu. Be to megsta lankytis Rotary ( ten renkasi komuna ir LKP partinstruktoriai)… Matyt komuna jam numate kurmio vaidmeni…
Antrasis – pagarsejo kaip kontrabandinio verslo atstovas…

Atsinaujiname
Atsinaujiname
2018 3 gegužės 8:57

Tegu eina kandidatais Burnickas, Barauskas, Rancevas, Natasa, Kriove, uztenka Vilimui, Vagoniui, Sauliui, Girstautui, Masiuliui

Kodas
Kodas
2018 3 gegužės 8:51

As uz jaunima, o rinkejai issirinks ir pasirinks.

Miškas
Miškas
2018 2 gegužės 15:23

Na, štai pirmoje nuotraukoje matome beveik Rodeno “Mąstytoją”, bet ar tikrai geba savarankiškai mąstyti? -kaip politikas labiau atsiskleidė, kaip uolus vykdytojas, o ne kaip lyderis.
Antroje nuotraukoje ryžtingesnis žmogus, bet praeitis prieštaringa.
Laukiame kitų pasiūlymų.

Morta
Morta
2018 2 gegužės 14:51

Nei vienas, nei kitas netinkamas.