Andrius Burnickas (kairėje) ir Tadas Barauskas. A. Minkevičienės nuotr.

Pirmieji kandidatus į savivaldybių merus visuomenei oficialiai paskelbė Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai. Į Rokiškio mero poziciją ši politinė jėga deleguoja skyriaus pirmininką, tarybos narį Andrių Burnicką.

Kandidatą į merus patvirtinę ir rajono socialdemokratai. Jie prie rajono vadovo vairo nori matyti skyriaus pirmininką, rajono tarybos narį Tadą Barauską. Tačiau jo kandidatūrai dar turi pritarti partijos vadovybė.

Juda ir kitos partijos bei judėjimai, bet oficialių kandidatų rungtis dėl rajono vadovo posto dar nepateikė. Per gegužę turėtų paaiškėti daugiau į mero postą pretenduosiančių politikų.

Šios rajono tarybos ir mero kadencija baigiasi 2019 m., savivaldybių tarybų ir merų rinkimai vyks kitų metų vasaryje, antrasis turas – kove.

Prie Dirdų

20
Rašyti komentarą

avatar
17 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
fenkaHenkaPetrasJuzupasSurskis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Henka

Och ir pavaro kontrabandistas: Atejes pavasaris mus budina savo zaluma ir t.t. Tauta suprato uzuomina tarp eiluciu, balos isdziuvo, lietus liovesi, keliai tapo pravaziuojami, laikas imtis verslo ir tiekti tautai pigesnes cigaretes ir t.t….

fenka
fenka

jau geriau tadukas nei henka, pas henka viskas tik brnagsta

Henka
Henka

Isrinks Taduka. Anas tuoj Pentagone ikurs taska. Bus kur alkoholio ir tabako nakti nusipirkt. Ir dar pigiau

Petras
Petras

Desiniojo judejimo partijoms vadovauja arba bedarbiai arba bemoksliai… Tai yra akivaizdi destrukcija… svetimu jegu…KGB darbeliai…

Henka

Negi konservatoriai neturi normalaus kandidato ir turincio patirties savivaldoje, kuris dirbtu o ne kamuoli vaikytu. Problema matyt tame, kad Blaziui nepatinka savarankiski asmenys.

Petras
Petras

Pirmajam reiketu darbo pasiieskoti… Bedarbio mero dar nebuvo… Kalbama , kad labai nori poliklinikai vadovauti… Patirties bankrotinant tevo firma turi…

Juzupas
Juzupas

Gerb Vagoni ir Cepuli juodindami kitus zmones svaresniais netapsite. Saziningai papasakokite savo auksiniu gelyciu reikalus.

Surskis
Surskis

Kiek atsimenu nuo jaunystes toks ir buvo draudikas purvataskys. Tai su Antanuku tuo visus 3 metus ir uzsiima. Musasi su visais, intrigas leidzia, taskosi purvais ir dar iklimpo i STT ir FNTT patikrinimus.

Henka

Bijo komuna demaskavimo, drebina kinkas …Minsko mokyklos aukletinis net prasymo del KGB parasyti nesugeba del ranku virpejimo (gal del baimes, gal del lakimo…)

Bombis
Bombis

„Kandidatai“

I sazine
I sazine

Cepuli – Henka ar tau nenusibodo drapstytis purvais?

Henka

Och nemegsta komunistai-partinstruktoriai tiesos..

Zuikis
Zuikis

Tiesos sakymas ir metymasis meslu du skirtingi dalykai. Nors yra zmoniu kaip matau kurie neskiria siu dalyku. Tokia jau draudiko morale.

Tyla gera byla
Tyla gera byla

Henka is IF’o draudikas. O ka Vagonis? Privere STT pirstus su tyrimu, kai lindo konkursu tvarkyti – konkreti korupcija. O Vagonio svogerio geles jau galima pavadinti kaip tuos auksinius saukstus. Pirko kosminemis kainomis. Cia jau auksines geles. Ir tylu ir dangstoma. Bet dar islys bylos. Nebeisrinks to tavo Vagonio prisidirbo sociai. Tegu buna jaunimas.

Draudikas
Draudikas

Henka is IF issiblaive tai dabar pasidrabstys purvais.

Henka

Pirmasis – pagarsejo kaip bedarbis ir tevo firmos subankrotinimu. Be to megsta lankytis Rotary ( ten renkasi komuna ir LKP partinstruktoriai)… Matyt komuna jam numate kurmio vaidmeni…
Antrasis – pagarsejo kaip kontrabandinio verslo atstovas…

Atsinaujiname
Atsinaujiname

Tegu eina kandidatais Burnickas, Barauskas, Rancevas, Natasa, Kriove, uztenka Vilimui, Vagoniui, Sauliui, Girstautui, Masiuliui

Kodas
Kodas

As uz jaunima, o rinkejai issirinks ir pasirinks.

Miškas
Miškas

Na, štai pirmoje nuotraukoje matome beveik Rodeno „Mąstytoją“, bet ar tikrai geba savarankiškai mąstyti? -kaip politikas labiau atsiskleidė, kaip uolus vykdytojas, o ne kaip lyderis.
Antroje nuotraukoje ryžtingesnis žmogus, bet praeitis prieštaringa.
Laukiame kitų pasiūlymų.

Morta
Morta

Nei vienas, nei kitas netinkamas.