blank
Nepriklausomybės aikštėje įžiebta Kalėdų eglė. A. Minkevičienės nuotr.

Šeštadienio vakare įžiebta miesto eglė Nepriklausomybės aikštėje. Visą dieną vykę šventiniai renginiai vainikuoti pagrindiniais akcentais: ugnies šou, lėlių teatriuko iš Vilniaus nuotaikingu pasirodymu, išjudinusiu ne tik mažus, bet ir gražiai pražilusius bei, žinoma, laukiamiausiu šventės veikėju – Kalėdų Seneliu, egzaminavusius mažuosius šventės dalyvius, ar šie buvo geri ir kokių dovanų laukia?

Senelis, paaiškėjo, turtingas: scenoje ir nusikabarojęs nuo jos dalijo saldainius ir ilgai pozavo su mažaisiais draugais. Po Senelio sveikinimų savo misijos ėmėsi rajono meras Antanas Vagonis: visiems liepta pūsti stipriai tol, kol Kalėdų eglė nušvito mažais girliandų žiburėliais.

Iki šventę vainikavusių fejerverkų buvo ką veikti: prie spindinčios eglės susirinkusią minią rokiškėnų ir svečių linksmino “Pikaso”, tad sužvarbusiems beliko tik kojas pakilnoti arba išgerti arbatos arba kitokio karšto gėralo, kad slogutis neužpultų.

senelis-red

Išskirtinį interviu “Gimtajam…” davęs  Kalėdų Senelis sakė nesitikėjęs, kad Rokiškyje yra tiek daug rokiškėnų: mažų, jaunų ir gražiai pagyvenusių ir kad jų tiek gausiai susirinks į aikštę. Apie Kalėdų Senelio įspūdžius, linkėjimus Rokiškiui ir kelionės į Rokiškį metu nutikusius stebuklus – artimiausiame “Gimtojo…” numeryje.

Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Simas
Simas
2016 20 gruodžio 16:19

Kiekvieno žmogaus reikalas, kaip jam elgtis…. nebūkite mokytojais, mokytojas vienas, deja…..

Smalsutis
2016 18 gruodžio 15:58

Kai turi partijos užnugarį, tai kepurei jūra iki kelių.

vidabu
2016 18 gruodžio 15:33

Viskas gražu, bet Erikai, ar žinote, kad prieš einant į bažnyčią privaloma nusiimti kepurę. Jei nežinote kaip elgtis, paklauskite kitų, pasiskaitykite. Jei jūsų tikėjimas ne mūsų, tai nors gerbkite kitus.

Genovaitė
Genovaitė
2016 18 gruodžio 6:27

koks lėlių teatras? Ne lėlių teatras, o VŠĮ “Teatriukas”, vaidinantis ir dainuojantis vaisai šeimai !

Rekomenduojami video: