blank
GR archyvo nuotr.

Miesto seniūnas Arūnas Krasauskas sako, kad tokio elgesio faktų mažėja, tačiau vis dar pasitaiko.

„Tikrai tokių atvejų, kai iš kiemų sniegas nukasamas tiesiog į važiuojamąją dalį, dar pasitaiko. Šiais metais tai ne kartą nutiko Respublikos gatvėje. Praėjusiais metais keletą gyventojų įspėjome ir tokie atvejai nebepasikartojo. Primenu, kad už tokį elgesį asmuo gali būti baudžiamas administracine tvarka, o jei kas nors dėl to patirtų žalą, ji būtų išieškoma iš kaltininko“, – teigia A. Krasauskas.

AB „Kelių priežiūra“ Rytų regiono Rokiškio kelių tarnybos vadovas Laimis Magyla sako, kad kelininkai su tokiomis situacijomis vis dar susiduria visame rajone.

„Deja, statistikos neregistruojame, nubausti mes neturime teisės, bet pastebime tokių atvejų, kai ant jau nutirpdytos dangos žmonės sukasa sniegą, taip sukeldami pavojų eismo dalyviams. Blogiausia, kai iš kiemų ar keliukų sniegas technika sustumiamas į pagrindinius kelius ir ten paliekami dideli sniego volai. Tokių laiku nepastebėjus ir atsitrenkus ne tik stipriai apgadinsi automobilį, bet ir sužeisti keleivius. Šiuo atveju tikrai reikia sąmoningumo ir vertinti kitų atliekamą darbą“, – sako L. Magyla.

Subscribe
Informuoti apie
guest
6 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Reda
Reda
2023 9 gruodžio 17:29

Ir Panevėžyje tas pats. Važiuojant į darbą A. Mackevičiaus gatve, tai iš privačių namų kiemų pasnigus, sniegas verčiamas į gatvę.

Blaivus
Blaivus
2023 9 gruodžio 9:22

Svarbiausia, kad yra numatyta bauda . Siulau didinti bauda, o keliai ne taip svarbu…

Ramūnas
Ramūnas
2023 8 gruodžio 19:15

O tai, kad kelininkai nuo važiuojamosios dalies užverčia tau išvažiavima, tai normalu

Obelis
Obelis
2023 9 gruodžio 13:00
Atsakinėti į  Ramūnas

Tai jo, kad neužverstu tamstai įvažiavimo, tegu nevalo važiuojamosios dalies.

Horis
Horis
2023 10 gruodžio 11:06
Atsakinėti į  Ramūnas

Ne tai gal da islipt nukast tau?

Belekiek
Belekiek
2023 8 gruodžio 18:58

Senai tokius reike bausti ir kuo greiščiau. Dabar savo kiema iškuopiau, supyliau ant valdiško bendro naudojimo kelio ir užs….. O tokiu dauuuug yra

Rekomenduojami video: