GR archyvo nuotr.

Pakalbintas P. Varnas sakė: „Esu šios komisijos narys, tad matau, kas vyksta, ir bendrą supratimą turiu. Kaip pirmininkas būsiu atsakingas už komisijos veiklą, už metinį planą.“ Pašnekovas aiškino, kad Verslo plėtros komisija verslui lėšų neskirsto. „Mes tik patariame Smulkaus ir vidutinio verslo plėtros programos vertinimo komisijai, kuri tai daro“, – teigė pašnekovas, neabejojantis, kad dirbant komisijoje ir susidūrus su neaiškumais ar iššūkiais pagelbės buvęs šios komisijos pirmininkas, vicemeras Antanas Taparauskas, likęs šios komisijos nariu.

Vietos savivaldos įstatyme pažymima, kad komisijos pirmininko pavaduotoju gali būti skiriamas institucijos, įstaigos, įmonės ar organizacijos atstovas.

Tiesa, taryboje buvo pateiktas siūlymas minėtos komisijos pirmininke rinkti tarybos narę Birutę Dapkienę, tačiau galiausiai nuspręsta jai patikėti Verslo plėtros komisijos pirmininko pavaduotojos pareigas.
Beje, tą pačią dieną taryba išrinko Smulkaus ir vidutinio verslo plėtros programos vertinimo komisijos pirmininką. Nuspręsta, kad juo turėtų būti tarybos narys Andrius Burnickas, o pirmininko pavaduotoju išrinktas tarybos narys Laimis Magyla. Prieš tai šios komisijos pirmininku buvęs savivaldybės administracijos direktorius Valerijus Rancevas komisijoje liko nario teisėmis.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: