Kas užklijavo šiuos įspėjamuosius lapus, taip ir liko neaišku. R. Kilkaus nuotr.

L. e. pareigas „Rokiškio komunalininko“ direktorius Vingaudas Šarmaitis „Gimtajam…“ teigė, kad pernai bendrovė tapo tik atliekų vežėja, o administravimo funkciją atlieka UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centras (PRATC). Ši bendrovė gyventojus prevenciškai šviečia, kokios baudos gresia už netinkamą atliekų rūšiavimą. V. Šarmaitis patikino, jog „Rokiškio komunalininkas“ tokių įspėjimų ant konteinerių neklijuoja, o ar tai yra PRATC „darbas“, jis nežinantis.

PRATC Rinkliavų padalinys „Gimtąjį…“ informavo, kad jų bendrovė neturi nieko bendro su minėtais įspėjamaisiais užrašais. Anot PRATC, netrukus atliekų tvarkymo specialistai-kontrolieriai ant konteinerių klijuos informacinius lipdukus, įspėjančius apie mišrių komunalinių atliekų šalinimą. Tačiau šie lipdukai bus klijuojami ant mažesnių individualiems namams skirtų konteinerių.

kasyba

3
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Seniai atsibodeRimaLedas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Seniai atsibode
Seniai atsibode

Dabar sukarpyti kartona reikia po 10cm gabaliukais kad tilptu..nuo vaiku zaislu dezutes sulankscius vos ikisi per ta skylute..ka besneket jei nuo didesnio daigto deze ..konteineriai nepritaikyti ant tiek gyventoju..amzinai ir pilni..

Rima
Rima

Ir man kyla mintis užklijuoti tokį įspėjimą,nes pikta,kai žmonės tingi išlankstyti pakuotes,jas meta šalia konteinerio,o,kai ,tarkim,lietus lyja,tai jau nebetinkama mesti prie popieriaus.Taip pat ir rūšiavimas-metama bet kur ir bet ką

Ledas
Ledas

Reikes menta pastatit prie kanteinerio kad kontroliotu kas ka ismeta ne ten 😆