Pagal specialų receptą išvirtą šaulišką košę skanavo jaunieji šauliai. N. Kraliko nuotr.
Pagal specialų receptą išvirtą šaulišką košę skanavo jaunieji šauliai. N. Kraliko nuotr.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti surengtos šaudymo varžybos. Šaudyklą jų dalyviams suteikė svetingi „Sartų” klubo medžiotojai.

Nuo pat ryto Sartų medžiotojų būrelio šaudykloje netoli Lašų (Kriaunų sen.) poškėjo šūviai. Į tradicines varžybas suvažiavo net 14 komandų bei pavieniai šauliai. Dalyvavo ir medžiotojų klubo „Sartai” dvi komandos, VĮ Rokiškio miškų urėdijos, Rokiškio rajono policijos komisariato, miesto seniūnijos, Krašto apsaugos savanorių Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 506-osios  kuopos komanda, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir rajono savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos jungtinė ekipa, Biržų 1-osios, Pandėlio 13-osios, Juodupės 4-osios, Rokiškio 12-osios ir Leonardo Grigonio-Užpalio 9-osios kuopų Rokiškio ir Kamajų jaunųjų šaulių komandos.

sauliai1-2-

Dėl asmeninių ir komandinių prizų varžėsi, organizatorių skaičiavimu, apie 80 asmenų. Rokiškio jaunųjų šaulių 9-osios kuopos vadas Algis Veikšys „Gimtajam…” pasakojo, kad tokios šaudymo varžybos rengiamos ne tik valstybinių švenčių, bet ir Šaulio, Lietuvos kariuomenės bei kitų svarbių dienų progomis. „Tai jau penktosios ar šeštosios mūsų organizuojamos varžybos. Jos sulaukia didelio dėmesio: netrūksta norinčiųjų ne tik išbandyti akies taiklumą, bet ir smagiai praleisti laiką, pabendrauti”, – pasakojo pašnekovas.

Jis prasitarė, kad ateityje varžybose dalyvaus ne tik kariai savanoriai, policininkai, šauliai, medžiotojai, bet ir rajono mokyklų vyresniųjų klasių moksleiviai. A. Veikšys džiaugėsi „Sartų” klubo svetingumu: šioje šaudykloje ketinama rengti ne tik šaudymo varžybas, bet ir pratybas bei mokymus.

„Ši nauja, moderni šaudykla mums – tikras išsigelbėjimas.”

“Kol jos nebuvo, mokytis ir varžytis galėjome tik Kūno kultūros ir sporto centro šaudykloje. O į ją patekti sunku: ten nuolat vyksta tai treniruotės, tai varžybos”,  -sakė A. Veikšys.

sauliai2

Šįsyk šaudymo varžybų dalyviai varžėsi dviejose rungtyse: šaudė mažo kalibro pistoletu bei šautuvu. Pistoleto rungtyje taikinys buvo nutolęs 25 m, šautuvo – 50 m. Šautuvu taikliausiai šaudė Rimas Zibolis (Priešgaisrinės tarnybos jungtinės komandos narys), antrąją vietą iškovo Juozas Davainis (Rokiškio miškų urėdijos komanda), trečiąją – Nerijus Jukna (L. Grigonio- Užpalio 9-osios kuopos Kamajų būrio komanda).

Pistoleto rungties laimėtojas – Jonas Mateikis (L. Grigonio-Užpalio 9-osios kuopos Rokiškio būrio komanda), antrąją – Edita Martinaitytė (Pandėlio 13-oji kuopa), trečiąją – Aivaras Levandavičius (Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 506-osios kuopos komanda).

Susumavus abiejų rungčių rezultatus, „Taikliojo šaulio” ženklelis įteiktas Pandėlio 13-osios kuopos jaunajai šaulei E. Martinaitytei.

GR inform.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus