blank
V. Bičiūnaitės nuotr.

Ketvirtadienį pavakare baltai išpuoštoje Pandėlio bažnyčioje iškilmingas šv. Mišias  aukojo pats jubiliatas, sulaukęs net vienuolikos kunigų-svečių. Mišiose giedojo Pandėlio bažnyčios choras, vadovaujamas Astos Davolienės.

Po Mišių pasipylė begalė sveikinimų. Juos parapijiečiai pradėjo trumpa kompozicija, kurioje atpasakojo klebono biografiją. Skambėjo smuikininko Roberto Ruželės atliekami  klasikiniai kūriniai – Johanno Sebastiano Bacho ir Charles’io Gounod  „Ave Maria“, Gulio Caccini „Ave Maria“ bei Tomaso Giovanni Albinoni „Adagio“. Sveikintojų eilė nusidriekė beveik per visą bažnyčią. Daug gražių žodžių išsakė Pandėlio bendruomenės, seniūnijos, gimnazijos vadovai, parapijiečiai, jubiliato mama ir kiti artimieji, rajono meras Ramūnas Godeliauskas. Gausus būrys svečių atvyko iš gimtojo Pakruojo rajono, taip pat Pasvalio parapijų, kuriose A. Kasperavičius kunigavo.

Tai ne vienintelė sukaktis šiais metais. Liepos mėnesį suėjo 5 metai, kaip kun. A. Kasperavičius paskirtas į Pandėlio, Panemunio ir Skapiškio (Kupiškio r.) parapijas, o gruodžio mėnesio pradžioje minėsime jo įšventinimo į kunigus 25 metų jubiliejų.

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments