Pusė jau parduota

Kaip praneša savivaldybė, prie parduodamų sklypų atlikti gatvės statybos darbai: įrengta nauja 467 m ilgio gatvė su asfaltbetonio danga, gatvės apšvietimo, lietaus nuotekų surinkimo, buitinių nuotekų, vandentiekio bei elektros inžineriniai tinklai.

Kaip „Gimtąjį…“ informavo Architektūros ir paveldosaugos skyrius, pirmųjų aukcionų metu buvo parduodama 12 sklypų, visi jie nupirkti. Paskutiniojo aukciono, vykusio spalio 30 d., metu iš keturių pardavinėtų sklypų įsigyti trys. Taigi šiuo metu iš 32 sklypų nupirkta 15.

Gali atsieiti iki 17 000 Eur

Artimiausios aukciono dienos – lapkričio 16-oji ir lapkričio 21-oji, jų metu bus skelbiamas dar 16 sklypų pardavimas. Daugiau informacijos apie aukciono pradžią, parduodamo sklypo kainą, plotą galima rasti internetinėje svetainėje „Žemės ūkio duomenų centras“, kurioje ir skelbiami valstybinės bei privačios žemės sklypų aukcionai.

Topolių gatvėje parduodami sklypai graibstomi noriai – aukcionai vyksta sėkmingai. Sklypų kainos – nuo 7144,90 iki 16500 Eur, o sklypų dydžiai – nuo 8,5 iki 13,2 aro.

Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Obelis
Obelis
2023 1 lapkričio 12:39

Nors viename privačių namų kvartale bus asfaltuota gatvė, komunikacijos. Todėl žmonės ir perka.

Nifnufas
Nifnufas
2023 31 spalio 17:57

Nebesuprantu, tai kokioj gatvėj sklypai. Atrodo gyventojai išrinko gatvei Marcelės Kubiliūtės pavadinimą. Tai prie ko čia Topolių gatvė. Paaiškinkit kas nors durnam paršeliui.

Rekomenduojami video: