A. Stanio nuotr.

Kompromisas pirtininkams nepatiko

Rokiškio pirties paslaugų įkainių tema jau keli mėnesiai kurso aistras tarp rajono politikų. Balandyje rajono tarybai tris kartus pabranginus maudynes, kilo didelis nepasitenkinimas, nes įkainis už pirties paslaugas buvo padidintas iki 6,95 Eur (be PVM) žmogui vienai valandai. Gyventojai, besinaudojantys viešąja pirtimi, bei juos palaikantieji surinko 400 parašų, kad naujieji įkainiai būtų atšaukti. Savivaldybės vadovai į prašymus iš dalies įsiklausė. Liepos 31 d. tarybos posėdžiui pateiktame projekte padaryti pakeitimai neatitiko pirtininkų pageidavimų, nes įkainis liko nepakeistas, tik už tą pačią sumą neberibojimas pirties paslaugos laikas. Taip pat pritaikyta 50 proc. nuolaida didesniam socialiai pažeidžiamų gyventojų ratui: senatvės pensininkams, neįgaliesiems, studentams, moksleiviams, vaikams iki 7 metų, asmenims, turintiems POLA kortelę, šeimoms, turinčioms Rokiškio didelės šeimos kortelę (nuolaidos taikomos tik pateikus pažymėjimą ar kortelę).

Tarybos komitetuose pirtininkų bendruomenės aktyvas ir pirtininkus palaikę politikai siūlė įkainį sumažinti iki 5 eurų. Motyvas – kitų miestų viešųjų pirčių paslauga įkainota nuo 4 iki 6 eurų, tad 5 eurai būtų vidurkis.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

3
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ZiniosVaginis. Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Vaginis.
Vaginis.

Tuojaus tapsim brangiausiu rajonu,kai valdžia įsiklauso tik į komunalininko chebros interesus(reikia susirinkti pinigų pricvatizacijai).O tie kurie mieste neturi nei vandentiekio nei kanalizacijos,jiems matai vieną kart per savaitei nusiprausti pasak dundaičių ir valdžios -prabanga.(turėtų komentaras nepraeiti….).

Zinios
Zinios

Isiklause valdzia i paprasta zmogu padare pensininkams pigiau praustis. O tie ponuliai gali moketi ir daugiau.

Vaginis.
Vaginis.

Paprastas žmogus ne vien pensininkas.O PONULIAI Į MIESTO PIRTĮ TIKRAI NEVAIKŠTO.Bent jau niekam neteko matyti,jie savų pirčių prisistate -korumpuotas žiniuone.