Asmeninio archyvo nuotr.

Rugpjūčio 10 d. įvyko konkursas į savivaldybės valdomos UAB Rokiškio autobusų parko direktoriaus pareigas. Konkurse dalyvauti pageidavo vienintelis kandidatas – laikinai bendrovei vadovaujantis bendrovės viešųjų pirkimų specialistas, 28-erių Antanas Taparauskas. Direktoriaus tarnybą jis pradės eiti kiek vėliau, kai savivaldybė gaus specialiųjų tarnybų pažymą apie kandidato atitikimą minėtoms pareigoms.

Mykolo Romerio universitete A. Taparauskas baigė viešojo administravimo bakalauro studijas. Jis nemažai metų aktyviai dalyvauja politikoje, yra socialdemokratų partijos narys.

11
Rašyti komentarą

avatar
7 Comment threads
4 Thread replies
8 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
mx1Juozai,Ieskau asilosėkmės Antanai100 proc. Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Juozai,
Juozai,

prieš rašant apie partinę priklausomybę, reikia pasiskaityti , kad sužinotumėt kas tie ,,bebrai“ ir kas socialdemokratai . Taigi prašovėte ir turėtumėt atsiprašyti…Antanas , deja , ne jūsų ,, bebras“

Kazimieras
Kazimieras

Bent alga gaus jaunas zmogus normalia seima gi reikia maitint o dirbt nei vienas vadovas ten kalnu nenuverte

sėkmės Antanai
sėkmės Antanai

Skaitant komentarus , atrodo, kad direktoriaus posto siekė daugybė pretendentų. Kodėl , žinantys, kaip padaryti pelninga , karantino metu netekusią pajamų įmonę, nedalyvavote konkurse? Ir tik vienas vienintelis jaunas žmogus išdrįso dalyvauti konkurse , žinodamas , kad gali būti plakamas , jei tuoj pat įmonė netaps pelninga. Gal padėkokime, kad jis , puikus vaikinas, liko Rokiškyje , ėmėsi sunkaus darbo ir palinkėkime teisingų žingsnių link sėkmės.

Priminimui
Priminimui

Kodėl jūs Kazimieras,Juozas ,mx1 nusiteikę prieš jauną žmogų. Šis žmogus tikrai vertas pagarbos, mokantis bendrauti su žmonėmis, manau tikrai sugebės vadovauti ir autobusų parkui, o patirtis atsiranda bedirbant. Labai gerai , kad dalyvauja politikoje,kyla karjeros laiptais, o ne ritasi žemyn. Šimteriopos sėkmės tau Antanai, viskas bus gerai, tu vertas to.

mx1
mx1

Šaunu, kad jaunimas kyla karjeros laiptais. O kad autobusų parkas ritasi žemyn, įdomu kam nors? Ar leistų kas privačiam versle įgauti patirties įmonės pelningumo sąskaita? Ir asilui aišku, kad partijos statytinis. Bet kokiu atveju sėkmės.

Ieskau asilo
Ieskau asilo

Visiems neaisku, o asilui aisku, kuris dabar tas vienas cia asilas gerbiamas mx1??? 😀

mx1
mx1

Kai žmogus neigia akivaizdžius dalykus, tai jau ne kvailumas, o diagnozė 🙂 Sėkmės paieškose

100 proc.
100 proc.

žinau, kaip vyko konkursas. Tiesa, gaila, nors informacija apie konkursą buvo skelbta tiek spaudoje, tiek internete, niekas nepateikė dokumentų ir konkurse kad dalyvavo tik vienas pretendentas – Antanas. Bet tai nė kiek nemenkina jo pripažinimas laimėtoju, nes pristatyti savo programą valdybai (konkurso komisijai) ir atsakyti į nemažai klausimų jam teko be jokių išlygų – lyg konkurse dalyvautų dar bent 5 kandidatai. Ir jis pasirodė puikiai. Labai puikiai. Tad reikia palinkėti sėkmės Antanui, nes nemaži iššūkiai laukia.

mx1
mx1

Labiausiai mane džiugina, kad autobusų parkui vadovaus dalyvavimo politikoje specialistas 🙂

Juozas
Juozas

Bebrai lenda jau

Kazimieras
Kazimieras

I apie autobusus direktorius kazka ismano ar tik aktyvus politikas