Šiandien vykstantis rajono tarybos posėdis teikia vilties, kad pagaliau valdžios krizė mūsų rajone bus išspręsta. Taryba 17 balsų „už“ ir 7 balsais „prieš“ vicemeru išrinko Stanislovą Dambrauską.

Taip pat turime ir naują administracijos direktorę – nepartinę Natašą Aleksiejevą. Taryba 15 „už“ ir 9 „prieš“ palaikė jos kandidatūrą.

(papildyta)

Abu kandidatai tarybos sprendimu patvirtinti. Prieš balsavimą kandidatai pristatė trumpas veiklos programas, tarybos nariai jiems pateikė keletą neesminių klausimų. S. Dambrauskui vicemero darbas pažįstamas, jis 2001–2003 m. dirbo šiose pareigose. Vicemeru jis pradės dirbti nuo birželio.

„Ačiū už auką, Stanislovai“, – tokio sveikinimo išrinktasis vicemeras sulaukė iš jį palaikiusio tarybos nario Gintaro Girštauto. S.Dambrauskas padėkojo tarybos nariams ir partiečiams už pasitikėjimą, nors , kaip pripažino, šių pareigų jis ir netroško.  Jam teks palikti kelininko darbą – S.Dambrauskas vadovauja VĮ „Kelių priežiūra“ Panevėžio padalinio Rokiškio kelių tarnybai.

N. Aleksiejeva savo prisistatyme sakė, jog pagaliau atėjo finišo diena, kada taryba pasirengusi apsispręsti dėl kandidato į direktorius patvirtinimo. Po balsavimo ji paprašė projekte padaryti korekciją – administracijai vadovauti ji pradės nuo gegužės 15 d., nes turi baigti darbo reikalus Rokiškio verslo klube, kur dirba koordinatore. Ji žadėjo administracijos struktūroje pokyčių, kuriuos administracijos darbuotojai turėtų vertinti ne kaip grėsmę, o kaip naujas galimybes, žadėjo išskaidrinti konkursus į savivaldybės biudžetinių įstaigų ir administracijos skyrių vadovaujančius postus bei skaidrų biudžeto lėšų naudojimą.

kasyba

15
Rašyti komentarą

avatar
13 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
PastbejimasRinkėjasAloyzasStalasRokis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Aloyzas
Aloyzas

Šaunuolis Antanas! Va taip reikia vadovauti tarybai ir savivaldybei, chaosas suvaldytas!

Pastbejimas
Pastbejimas

Net ir cia meras kariauja su taryba. Toks gyvenimo budas visur su viskuo kariauti.

Rinkėjas
Rinkėjas

Mėras gali būti nemėgstamas, nekiančiamas ar dėl kitų priežasčių daliai gyventojų nepatikti. Tai jau pažiūrų reikalas, tačiau tie kas truputį mąsto ir domisi politologija tikrai turi suvokti, kad šioje situacijoje Vagonis prieš naująją daugumą laimi 1 : 0. Jeigu lyginti Vagonį ir socdemus, tai duočiau net 2 : 0 Vagonio naudai. Visi anoniminiai skundai, FNTT ir STT tyrimai greičiausiai baigsis niekuo, o tai duos atvirkščią rezultatą nei tikisi norintys jam „įkast“. Tik laikas ir rinkimai parodys kas tikrasis šios situacijos suvaldytojas

Rokis
Rokis

Jeigu i rajono valdyma ziuri kaip i losima 1:0, 2:0, tai sakyciau bukas suvokimas tamstos kas yra meras ir jo institucija. O tarnybu neprikviesi jei viskas daroma pagal istatymo raide.

Aloyzas
Aloyzas

Meras parodė, kad sugeba suvaldyti situaciją ir spręsti rimtas problemas, šaunuolis. Buvau suabejojęs jo sugebėjimais, dabar jam atviras kelias antrai kadencijai.

Stalas
Stalas

Vagonis susikirto su verslininkais, sugriove Rokiskio kultura, ivede i valdymo krize. Zmogus nelabai suvokia kur atejo, ka daro. „Pastate“ viesbuti, „atidare“ kinu atrakcionus Rokiski, „priveze“ zydu koseriniui maistui, prikviete lenku kad musu merginas dzingu lingu, voge masinas. Ant galo FNTT pradejo tirti svogerio veikla, kur veda siulai link Vagonio. STT pradejo tirti jo kisimasi i konkursus. Vis del tokio nesuvokiancio savo veiksmu mero nebuvo. Ir tikiuosi nebus.

Rokis
Rokis

Uzdegi nama ir po to su kibiru vandens lakstai aplink. Tokio zmogaus nevadinciau didvyriu.

Gaisras
Gaisras

Vagonis pats sukele chaosa rajono tarybos darbe. Ir tikrai nera ko cia jam dekoti. Vis del to socdemai issprende sia dilema. O Vagonis buvo klounas ir liko, ko gero jau tokia sio zmogaus busena.

Litras snabes
Litras snabes

Koks ten Vagonis didvyris, sukele valdymo krize, kokios nemate visa Lietuva, gerai, kad atsirado protingesniu, o tai butu rajonas ir nugrizdes i tiesiogini valdyma.

Piotras
Piotras

Oi klystat cia ne Vagonio pergale, o Tervydzio. Oi dabar Natasa savo vado paliepimu Vagoni duljins.

PRT
PRT

Virgiui liko tik deze

Henka
Henka

Maladiec Antanai, suvaldei situacija. Mes nugalesim

Arūnas
Arūnas

Henka grįšk logoninėn

Arūnas
Arūnas

Antanas Vagonis – mūsų didvyris, sutvarkė išsišokėlius tarybos narius ir išgelbėjo rajoną

Lukas
Lukas

Šaunuolis meras, suvaldė tarybos narius ir išvedė rajoną iš krizės!