A. Minkevičienės nuotr.

„Kas čia keisto? Aš ne baltarankis. Ir Žiobiškyje, kai vadovavau kompleksui, visus darbus dirbdavau“, – net pyktelėjo V. Maželis dėl miestiečių nuostabos.

Pasak jo, ne visi bendrovėje buvo patenkinti, kai direktorius pasakė, jog teks dirbti šeštadienį. „Savaitei išsinuomojome lapus surenkančią techniką, negalėjome laukti pirmadienio. Be to, pranešė lietingą orą, o šlapius lapus surinkti daug sudėtingiau. Sugrėbti juos didžiuliuose plotuose, ypač kai vėjas, – tuščias darbas: krūveles tuoj pat vėjas išnešioja ir tenka darbą kartot…“ – ūkiškai svarstė V. Maželis.

Parko medžių lapai per šeštadienį buvo surinkti ir išgabenti. Nuomota technika praėjusią savaitę švarino ir Nepriklausomybės aikštę bei kitas lapų gausias miesto erdves.

Prie Dirdų

9
Rašyti komentarą

avatar
7 Comment threads
2 Thread replies
7 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
JaninajonasAlgisĮdomuŠlykštu Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
jonas
jonas

kai nemoki vadovaut tik tiek ir belieka

Janina
Janina

Tik pradejo dirbt, o jau aiskina, kad nesugeba….labai saunu, kad vadovas rodo pavyzdi, labai jau damutes nepatenkintos, kad reikia uzsisedejusius uzpakalius pajudint…priprate nieko neveikdami gaut pinigus….kitiems vadovams irgi reiketu pasijudint….

jonas
jonas

vadovas yra darbu organizatorius ,o ne darbininkas.Kiekvienas dirbkim savo darbą

Algis
Algis

Labai blogai šio vadovo vadovaujamos įmonės valytojos dirba, žinoma ne visos. Beveik nevaloma teritorija prie Jaunystės gatvės 10 namo. Turėtų meistrė pareiti pažiūrėti kaip valytojos dirba.

Įdomu
Įdomu

Kaip direktoriaut nesiseka tai kas belieka – tik lapus grėbti. O šiaip tai tiesiog marketingas, sugalvojo pigią reklamą pasidaryt, juokinga

Šlykštu
Šlykštu

Įdomu ar toks „šaunus“ ir ūkiškas vadovas žino tikrąsias savo funkcijas? Ar tos funkcijos baigiasi pamosavimu grėbliu kaip, kad prieš kažkiek metų… ??? Gal laikas susivokti kuriame laikmetyje gyvename ir kokias savybes vadovas turėtų turėti…
Gaila, kad vadovaujančias pareigas šitame mieste užima „savi“ arba tie, kuriems reikia. Kodėl niekas nepasigilina kokių kompetencijų toks vadovas turi ir ar iš vis neturi? Bet juk niekam neįdomu…. Šlykštu!

gal
gal

daugiau parašykite ,kaip ten buvo per rinkimus..? Grėbia lapus….sensacija-pigi reklama ..o kokia ateitis su įmone..kas bus daroma jos perspektyvos ateitis ,su tokiu požiūriu ,manau, mažai vilties?

Gabi
Gabi

Šaunuoliai vadovai, kad dirbate. Ir kiti prisijunkite, o ne burbekite!

Bevardis
Bevardis

Skalbi mundurą, direktoriau?