Redakcijos archyvo nuotr.

Kaip rodo Statistikos departamento duomenys, asmeninius kompiuterius turinčių namų ūkių dalis per metus nepasikeitė, o turinčių interneto prieigą – padidėjo 0,6 proc. punkto. Mieste kompiuterius ir interneto prieigą namuose turėjo atitinkamai 80 ir 84 proc. namų ūkių, kaime – 70 ir 78 proc.

Beveik visi namų ūkiai, turintys namuose interneto prieigą, naudojosi plačiajuosčiu ryšiu. 79 proc. interneto prieigą turinčių namų ūkių naudojosi plačiajuosčiu laidiniu ar belaidžiu fiksuotu ryšiu, 66 proc. – mobiliojo ryšio tinklais.

Pernai interneto prieigos neturėjo 18,5 proc. namų ūkių. Dauguma (66 proc.) namų ūkių, nesinaudojančių internetu namuose, nurodė, kad jiems internetas nereikalingas. Kitos svarbios priežastys, dėl kurių nesinaudota internetu namuose – reikiamų žinių neturėjimas (44 proc.) ir brangi įranga (18 proc.).

Išmaniuoju telefonu 2020 metais naudojosi 78 proc. 16–74 m. amžiaus asmenų. Iš 16–24 metų amžiaus gyventojų išmaniuoju telefonu naudojosi beveik visi (98 proc.), iš 65–74 metų amžiaus – 35 proc.

azija
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Nu jo
Nu jo
2020 20 lapkričio 10:30

Man ta zirzile neidomi geriau tegul paaiškina ka Telia išsidirbineja kas puse minutes dingineja internetas ir net nieko nedaro t.y nesiima jokiu veiksmu siai problemai išsprest ta Telia,nu tai už ka mes žmones mokam tai Teliai,tegul pasiaiškina telia atstovai o ta zirzile nedomina man jinai 0 vietoj yra