Rokiškio socialinės paramos centro direktorė Jolanta Paukštienė. V. Bičiūnaitės nuotr.

Integrali pagalba teikiama kartu su dienos socialinės globos paslaugomis, todėl pas paslaugos gavėją vienu metu atvyksta integralios pagalbos komanda ir dienos socialinės globos darbuotoja.

Rokiškio socialinės paramos centro direktorė Jolanta Paukštienė priminė, kad projektas „Integrali pagalba į namus“ pradėtas įgyvendinti 2016 m. spalio 5 d. ir planuotas iki šių metų liepos 19 d. Planuota paslaugas teikti tik 23 rokiškėnams, turintiems sunkią negalią, tačiau šiandien lankomų paslaugų gavėjų yra 26. Per visą projekto laikotarpį tokių priskaičiuota 36. Per 2018 m. – 32 žmonės.

Direktorė akcentavo, jog paslauga teikiama tik Rokiškio miesto ribose. Dirba dvi komandos, iš viso aštuoni darbuotojai: dvi slaugytojos, penkios jų padėjėjos ir masažuotojas. Komandos naudojasi dviem transporto priemonėmis. „Negalime daugiau priimti nei darbuotojų, nei paslaugų gavėjų, nes tai riboja projekto sąlygos, pavyzdžiui, slaugytojų padėjėjoms skirta 4,5 etato. Atlyginimai mokami iš projekto lėšų. Vienam paslaugos gavėjui per dieną skiriama 0,82 Eur. Į šią sumą įskaičiuotos kuro sąnaudos ir slaugos priemonės (vienkartinės pirštinės, muilas, dezinfekavimo priemonės ir pan.). Projektui skirta 179 tūkst. 400 Eur“, – paaiškino J. Paukštienė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie