Šis šuo terorizuoja šeimą, bet ji nesulaukia institucijų pagalbos. Pazniokaitės šeimos nuotr
Šis šuo terorizuoja šeimą, bet ji nesulaukia institucijų pagalbos. Pazniokaitės šeimos nuotr

Mokyklinio amžiaus dukras turinčiai Ragelių kaimo (Jūžintų sen.) šeimai – didelė bėda dėl valkataujančio šuns. Motina priversta dukras vežti iki autobuso, nors jos galėtų ir pėstute pasiekti netoliese esančią autobuso sustojimo vietą. Praėjusį trečiadienį tas šuo vienai dukrai griebė už kojos ir labai išgąsdino. Motina baiminasi, kad gali ištikti didelė nelaimė, bet pagalbos iš niekur nesulaukia: kol ji siuntėjama „nuo eimošiaus pas keipošių“, bešeimininkis šuo įsidrąsino atsėlinti ne tik prie sodybos namo durų, bet ir namų vidų.

Liepė pasigauti

„Parašiau pareiškmą policijai, pareigūnas atvažiavo. Sakė, pagaukit ir uždarykit tą šunį, tada kažkas atvažiuos ir išsiveš. Seniūnės pavaduotojas (Nidijus Aukštikalnis – aut. past.), kai jam pasiskundžiau, man atsakė: „Jolanta, kodėl 6 metai nebuvo problemos, o tik dabar?“, – stebėjosi keista policijos ir seniūnijos „pagalba“ jos ieškanti Jolanta Pazniokaitė.

Patarė ir kaimynai…

Tas šuo, pasak J. Pazniokatės,  prieš 8 metus turėjo kitą šeimininką, dabar jau gal 7 metai jis lyg ir kitų žmonių.

„Kai nuėjau pas juos, mačiau šį šunį virtuvėje ėdantį. Išsigynė, sakė, kad šuo ne jų. Kaimo žmonės man net patarė nelaikyti sodyboje kalyčių. Esame stambūs ūkininkai, turiu kelias kalytes, jos dabar rujoja, bet negaliu net pavadėliu išvesti į lauką, nes valkataujantis šuo grasina užpulti. Kol vyras buvo sveikas, dėl dukrų saugumo problemų nebuvo, jis jas nuveždavo. Dabar jos ir pačios galėtų nueiti iki autobuso, bet negali, nes puldinėja svetimas šuo. Turiu jas vežti“ – absurdišką situaciją pasakojo J. Pazniokaitė, nerandanti pagalbos nei policijoje, nei seniūnijoje.

Šuo grėsmę kelia ne tik gatvėje, bet jau ir šeimos namuose: buvo įsėlinęs į koridorių, prišlapino, varomas urzgia ir šiepia nasrus.

Tarnybų daug – pagalbos nėra

Į bėdą patekusiai šeimai pagelbėti bandė tos pačios seniūnijos  ūkininkas Vytautas Šlikas, bet ir jam nepavyko rasti, kas žmones išgelbėtų nuo svetimo šuns. „Net šunys vaikus varo iš kaimo“, – institucijų neveiklumu piktinosi V. Šlikas.

kultūrkė mažas

5
Rašyti komentarą

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
AstavaidaKaimietėŽinauREGINA Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Asta
Asta

Sakoma-geru ir saziningu zmoniu sunys neliecia,tad darosi idomu,kaip ten pas tuos zmones su gerumu ir saziningumu?

vaida
vaida

Bajoruose, analogiška situacija, atrodo, šuniukus myli,jais rūpinasi, bet vedžioti tingi, tad paprasčiau juos paleisti po kaimą, kad kitų darželiuose, daržuose ar vaikų žaidimo aikštele žymėtų…

Kaimietė
Kaimietė

Dar ir kitas šuo, baltas, bastosi po Ragelius, pjauna žmonių vištas. Tik niekas nedrįsta skųstis

Žinau
Žinau

Šis šuo priklauso Beičių kaime gyvenančiam Liubertui Janoniui, kuris veda netinkamą gyvenimo būdą ir nesirūpina šuneliu. Šuo valkatauja po Ragelius. Geros širdies moteris gaili šunelio, paduoda jam ėsti, bet dabar tapo kalčiausia.

REGINA
REGINA

Kyla klausymas kodel jisai tapo valkataujančiu,kur budulių atsakomybė,yra Rokiškyje gyv.globa kodel nesikreipiama ,reikia šuniukui padėti ,o ne stumdyti,šia iš straipsnio aišku ,kad žmonės nemyli gyv. jis ieško žmonių bendrijos,reikia juk kažkur prisiglausti.