blank
J. Kačerausko nuotr.

Vidurvasaris su akordeonu

Muzikinę Ilzenbergo dvaro vasarą pratęs akordeonininkas M. Levickis. Kartu su Vilniaus miesto ansambliu „Mikroorkéstra“ jis atliks išskirtinę programą nepakartojamo grožio parko fone. M. Levickis yra baigęs prestižinę Londono Karališkąją muzikos akademiją, gavęs jos garbės nario laipsnį. Iš Tauragės kilęs Martynas yra laimėjęs ne vieną tarptautinį konkursą, koncertavęs kartu su žymiaisiais Birmingemo simfoniniu orkestru, Ženevos kameriniu orkestru „Geneva Camerata“, orkestru „BBC Concert“.

Ilzenbergo dvaro vietininkas Gintaras Bingelis tikisi, kad paklausyti nepakartojamo akordeonininko ir ansamblio atvyks daug žmonių ir iš Latvijos, nes pasienyje įsikūręs dvaras jau yra žinomas latviams kaip naujas kultūros židinys, tuo labiau kad akordeono virtuozas Martynas – neeilinis muzikantas, pelnęs tarptautinį pripažinimą ir visada nustebinantis klausytojus ir žiūrovus.

„Martyno pasirodymai visada nestandartiniai, jis stebina žiūrovus moderniu požiūriu į muziką, drąsiomis kūrinių interpretacijomis, repertuaro įvairove. Atlikėjo aistra akordeonui ir šiuo instrumentu kuriama koncertų atmosfera neturi ribų – ji nesunkiai skinasi kelią į klausytojų bei žiūrovų širdis“, – sakė G. Bingelis.

Ilzenbergo dvare M. Levickio ir Vilniaus miesto ansamblio „Mikroorkéstra“  koncertas „Concerto Classico“ vyks liepos 20 d., šeštadienį, 18 val.

Rugpjūtį – vyšnia ant muzikinio torto

Muzikinį Ilzenbergo dvaro vasaros maratoną rugpjūčio pradžioje vainikuos popmuzikos žvaigždės M. Mikutavičiaus koncertas. Kaip teigia dvaro vietininkas G. Bingelis, charizmatiškasis M. Mikutavičius – vienas iš kelių lietuvių atlikėjų, kurie nuolat koncertus rengia didžiausiose salėse.

M. Mikutavičius šio amžiaus pradžioje sukūrė alternatyviu Lietuvos himnu kartais vadinamą hitą „Trys milijonai“. „Jo koncertuose tvyro nuostabi atmosfera, kuri Ilzenbergo dvaro parko apsuptyje prisipildys dar nepatirtų gerų emocijų ir gyvenimo džiaugsmo spalvų. Neabejojame, kad dvariškoje aplinkoje bei įspūdingos gamtos apsuptyje pasirodymas bus išskirtinis“, – tikino G. Bingelis, Ilzenbergo dvaro vietininkas.

Į M. Mikutavičiaus koncertą Ilzenbergo dvare gerbėjai kviečiami rugpjūčio 10 d., šeštadienį, 18 val. vakaro.

Kviečia sveiko maisto

Į Ilzenbergo dvarą patariama atvykti gerokai ankščiau, nei prasidės koncertas. Dvaro vietininkas siūlo susiplanuoti savaitgalį taip, kad prieš atlikėjų pasirodymą dar būtų pakankamai laiko pasižvalgyti po pačią dvarvietę ir paragauti Ilzenbergo ūkyje ekologiškai užaugintų produktų.

„Jei į koncertą traukiantys žmonės į dvarą atvyktų bent pora valandų ankščiau, rastų čia ką veikti, – tie, kas yra buvę ankščiau, pasigrožės naujais dekoratyviais augalais, pasivaikščios dvariško daržo takeliais, pamatys įspūdingą 1200 vynmedžių vynuogyną“, – turiningai praleisti savaitgalį kviečia dvaro vietininkas.

Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos ir Darnios plėtros akademijos rengiamame konkurse „Už darnią plėtrą“ Ilzenbergo dvaras buvo paskelbtas geriausiu visuomeniniu daugiafunkciniu architektūros objektu.

Išsamią informaciją apie Ilzenbergo dvarą ir kaip atvykti rasite www.ilzenbergas.lt

Bilietus į koncertus platina TIKETA, jų taip pat galima įsigyti Ilzenbergo dvaro krautuvėlėje ir kavinėje „Pupelė“.

https://www.tiketa.lt/LT/martyno_levickio_koncertas_ilzenbergo_dvare_21064

https://www.tiketa.lt/LT/marijono_mikutaviciaus_koncertas_ilzenbergo_dvare_21037

 

 

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments