Vitalijus Jocys sakė, jog nuimti treniruočių takelius nėra lengvas darbas – reikia vyriškos jėgos. J. Kačerausko nuotr.

„Per juostą sunku perplaukti, o pernerti nerizikuojame. Teiravomės darbuotojų, ar šie galėtų ją patraukti, tačiau išgirdome neigiamą atsakymą – netrukus vyks treniruotės. Įdomu, o gal savaitgaliais būtų įmanoma tai padaryti…“, – teiravosi garbaus amžiaus baseino lankytoja.

Baseino direktorius Vitalijus Jocys „Gimtajam…“ teigė, jog kaskadą techniškai įmanoma buvo sumontuoti tik šiuo metu esamoje vietoje. Anot jo, gaila, bet šone jos nepavyko įmontuoti. „Pastabų ar nusiskundimų, kad šios juostos kam maišytų, negavau. Kaskados kitur negalėjome įrengti, mat tam nebuvo techninių galimybių. Tik per baseino vidurį. Jei ir galėtume, kaskados nemontuotume pirmuose takuose, nes ši maišytų treniruotėms. Treniruočių juostas yra labai sudėtinga nuimti ir užkabinti, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Jas užkabinant reikia jėgos, tad tai padaro tik du darbuotojai. Sudėtinga, nėra taip paprasta…“, – dėstė V. Jocys.

azija

5
Rašyti komentarą

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
AustėjaMildaReginagintaras062@gmail.comgal Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Austėja
Austėja

padarykit laiptukus ties kaskada ir viskas bus ok. Sunku vyresniems ją pasiekti. Šaunu mūsų baseine!

Milda
Milda

Iš tikrųjų tai kai kraštiniai takeliai užimti vaikų, reikia laiptelių nusileisti į vidurio takelius. Tai įgyvendinti manau tikrai įmanoma. Ir teisybę rašo komentatorius apie taisyklių nesilaikymą, prižiūrėtojai kartais akivaizdžiai nuobodžiauja fotelyje, o tokius nesiprausiančius reikia kontroliuoti net rūbinėje. Užteks keletą kartų įspėti ir visi supras kad stebimi yra.

Regina
Regina

Prie kaskados prieiti ne taip ir sunku, tereikia truputį kilsterėti juostą ir palenkti galvą, aš taip ir darau. Tik reikėtų prie jos pritaisyti kokią atramą, į kurią būtų galima įsitverti, nes stipri srovė neša tolyn. Šiaip labai geras dalykas, puikiai masažuoja nugarą. Šaunuoliai, ačiū

gintaras062@gmail.com
gintaras062@gmail.com

Rimtas vadovas!!!

gal
gal

projektuojant reikėjo pasidomėti ..dėl kaskados ,ačiū ,nors virvę pririšo,nes išsilaikyti buvo neįmanoma..o spintelės-“ inkiliukai“.,kurios jau „užsikerta“…..žodžiu nepatogumų yra..vadovui neįmanoma ištaisyti projektines klaidas,bet ,kai iš pirties eina tiesiai į „burbulines“vonias .?