R. Keliuotytės nuotr.

Nesėkminga senjorui diena

Praėjęs trečiadienis Z. Jasiūnui buvo nesėkmingas. Išėjusį pasivaikščioti senjorą netoli namų, Geležinkeliečių gatvėje, prie 17-uoju numeriu pažymėto namo, užpuolė ir apkandžiojo juodas šuo. Į blauzdą įkando taip, kad prireikė medikų pagalbos.

Tiesa, Z. Jasiūnas bandė pats aiškintis, kieno šuo jį užpuolė. Tačiau minėto namo šeimininkų nebuvo, o kaimynė, pasak nukentėjusiojo, patvirtino, esą šuo yra būtent jų.

Z. Jasiūnas kreipėsi į medikus, žaizdą jam sutvarstė ir paskyrė dešimt skiepų nuo pasiutligės. Dėl viso pikto, nes šuo – juk nežinomas. Tuomet senjoras užsuko į redakciją, nes jam nesinori siaučiant gripui nuolat minti medicinos įstaigos slenksčio. Kreipėsi su viltimi, gal kuo galėsime padėti.

Skiepytis nuo pasiutligės teks

Išsiaiškinome mūsų rajone galiojančias gyvūnų laikymo taisykles ir tvarką, buvome nuvykę ir pas minėto namo šeimininką. Tik ginasi žmogus, sako, jo šunys visuomet tvarkingai pririšti, bent jau tas juodis, kurį įtaria Z. Jasiūnas. Mat kitas – tokio ramumo, kad niekuomet nieko nepuola.

Taigi Z. Jasiūnui nepavyks išvengti skiepų nuo pasiutligės – per vėlu. Niekas nebesiims, pasak Rokiškio seniūno Arūno Krasausko, nustatinėti, kieno šuo senjorui įkando, todėl išsiaiškinti, ar aštriadantis keturkojis skiepytas ir pavojaus žmogaus gyvybei nekelia, nebepavyks.

Vis dėlto visiems pravartu žinoti tvarką, nes niekas neapsaugotas nuo tokių ar panašių istorijų.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie