blank
Asmeninio archyvo nuotr.

Dėmesys ne tik rezidentams

Naująja tvarka siekiama kreipti dėmesį į trūkstamus tam tikrų specialybių gydytojus, ne tik į gydytojus rezidentus ir teikti jiems finansinę paramą, taip tikintis privilioti į rajoną.

„Dar gegužės mėnesį gydymo įstaigos kartu su savivaldybės gydytoja Evelina Grėbliauskiene pasiūlėme apžvelgti visą metodiką – rėmimą ir skatinimą studentams, rezidentams, moksleiviams (bendros praktikos slaugytojoms, kurios mokosi) – ir atnaujinti jau esamą, kuria dabar vadovaujamės. Senojoje tvarkoje minimi tik gydytojai rezidentai, o mums trūksta ir slaugytojų, radiologijos technologų, dirbančių su rentgeno aparatais ir kompiuteriniais tomografais, taip pat biotechnologų, dirbančių laboratorijose. Spektras mums reikalingų darbuotojų – nemažas, jis neapsiriboja tik gydytojais rezidentais“, – teigė rajono ligoninės direktorius Raimundas Martinėlis.

Sudaryta komisija

Inicijuojant pakeitimus sudaryta komisija. „Rajono savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas paprašė, kad gydymo įstaigos deleguotų žmones į komisiją, kuri peržiūrėtų paramos medikų metodiką ir ją tobulintų. Taigi ligoninė ir Pirminės asmens sveikatos priežiūros centras tuo žmones ir delegavome. Tai – Vitalis Giedrikas, Evelina Grėbliauskienė, Regina Strumskienė, Danguolė Kondratenkienė, Romualda Žaliukienė, Eglė Gudonienė, Inga Vaičionienė, komisijos pirmininkas – Valerijus Rancevas“, – vardijo R. Martinėlis.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Obelis
Obelis
2022 5 rugpjūčio 17:39

Netikiu, kad taip pritrauks iš kitų rajonų ar tuo labiau didmiesčių gydytojus. Nebent tokia galimybe pasinaudos Rokiškio jaunimas baigę medicinos studijas.