Šeimos tarybos pirmininkė Jolita Kalačiovienė „Gimtajam…“ pasidžiaugė puikiomis naujienomis. „Šeimos kortelė jau pagaminta ir pradėta dalinti daugiavaikėms šeimoms, deklaravusioms gyvenamąją vietą Rokiškio savivaldybėje. Kortelė išduodama nemokamai savivaldybės Socialinės paramos ir sveikatos skyriuje, 511 kabinete. Informacija apie teikiamas nuolaidas bus skelbiama savivaldybės interneto svetainėje www.rokiskis.lt bei Šeimos tarybos feisbuko paskyroje. Reikėtų kuo daugiau tokių gerų ir Rokiškio žmonėms naudingų idėjų, kurios visų mūsų bendru darbu, susitarimu virstų puikia parama daugiau vaikų auginančioms šeimoms“, – džiaugėsi J. Kalačiovienė.

Iniciatyvos įgyvendinti Rokiškio didelės šeimos kortelės idėją ėmėsi rajono savivaldybės Šeimos taryba. Buvo surengta apklausa dėl kortelės reikalingumo ir būtiniausių nuolaidų. Idėja pristatyta rajono tarybos nariams, Rotary, Verslo klubų atstovams, individualių susitikimų  metu. Taip pat parengtas kortelės išdavimo ir naudojimo tvarkos projektas bei sukurtas kortelės maketas. Prie idėjos prisidėjo daug rajono verslininkų. Lietuvoje tokio tipo kortelė įdiegta tik Alytuje ir Varėnoje.

Rokiškio didelės šeimos kortelė palengvins gyvenimą gausioms šeimoms (auginančioms tris ir daugiau nepilnamečių biologinių, įvaikintų ar globojamų vaikų), deklaravusioms gyvenamąją vietą Rokiškio rajono savivaldybėje, nepriklausomai nuo gaunamų pajamų dydžio. Taip pat leis pasimėgauti kultūriniais renginiais, įsigyti būtiniausių prekių ar paslaugų pigiau. Įvairūs paslaugų sektoriai, pasiūlydami nuolaidų šeimoms, ne tik suteiks galimybę daugiavaikiams tėvams sutaupyti, bet ir patys prisivilios klientų, tad laimės abi pusės.

bangenis

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Eva Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Eva
Eva

Lb gražus kortelės dizainas