blank

Jautėsi įskaudinta

„Aš net verkiau, kad tokių kaip aš žmonėmis nelaiko, tyčiojasi, mat „negi boba žino, kas yra kondicionierius“, – pasakojo rokiškietė Nijolė.

Sekmadienį, 15 val., Rokiškio autobusu ji važiavo iš Kauno. Autobusas buvo be kondicionieriaus, ir moteris nesuprato, kaip tai įmanoma tokiame karštyje. „Dėl kelių žmonių juk buvo galima siųsti mažesnį autobusą su vėdinimo sistema, juolab kad tokia ilga kelionė“, – sakė „Gimtojo…“ skaitytoja. Po kelionės paskambinusi Rokiškio autobusų parko direktoriui ji sakė sulaukusi užuominų, kam iš viso lipo į autobusą be kondicionieriaus, kodėl nevažiavo savo transportu. „Manau, kad turint keturiasdešimt tris reisus per dieną vietoje anksčiau turėtų daugiau nei šimto, tokiam darbe sėdėti yra pramoga“, – svarstė moteris apie Rokiškio autobusų parko veiklas. Ją, prisipažino, labai įskaudino tai, kad vairuotojui užsiminus apie kondicionierių, šis, anot pašnekovės, reagavo į tai nepagarbiai, neva „iš kur sena boba žino tokį daiktą, kaip kondicionierius“.

Be oro gaivintuvų – trys  tarpmiestiniai autobusai

„Tikrai ne visi mūsų autobusai aprūpinti kondicionieriais, o kondicionuotus stengiamės išleisti į  tuos reisus, kur važiuoja daugiau žmonių. Sekmadienį į Vilnių buvo išsiųsti autobusai su oro gaivintuvais, o į Kauną – be“, – sakė „Rokiškio autobusų parko“ direktorius Antanas Taparauskas.

Tačiau, jo žodžiais, „Gimtajam…“ vairuotoju pasiskundusi moteris šmeižia ir  kalba netiesą, nes niekada nebuvo nusiskundimų minėtu darbuotoju . „Aš su juo kalbėjau, jis kaip tik besiskundusiai keleivei pasiūlė atsisėsti prie liuko ar pasirinkti tinkamą vietą, nes keleivių buvo nedaug. O dėl bendravimo su manim, tai net negalėjau įsiterpti, nors bandžiau nuraminti. Ji klausė, kas jai sumokės už ligas (prie liuko peršalo – aut. past.). “, – sakė A. Taparauskas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
5 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Patarimas
Patarimas
2021 25 liepos 12:40

Važiuokite Kautros autobusais ir nebus problemų,kas verčia važiuoti Rokiškio AP autobusais,skirtumas tarp išvykimo laiko pusantros val. 15 val._16.30 val.

Danutė
Danutė
2021 23 liepos 14:04

Dažnai važinėju autobusais,bet tokių arogantiškų ir piktų vairuotojų kaip Rokiško turbūt daugiau nėra.Direktoriau,pasidomėkite,ka daro Kauno kautra ar Vilniaus toks,kad jų vairuotojai visiškai kitokie – kultūringi,mandagūs.Jei tik yra galimybė renkuosi ne rajono vežėją,deja.

Rima
Rima
2021 23 liepos 11:49

tą pačią dieną tuo pačiu maršrutu į Rokiškį iš Kauno važiavau ir mačiau tą autobuse besiblaškančią moterį. Kondicionieriai neveikė, keleiviai vis sukiojo kondicionierių mygtukus, bet jokios naudos iš jų nebuvo. Nereikia sakyti, kad keleivių mažiau. Su kuo lyginat? Tik jie važiavo trumpesniais atstumais: iki Jonavos, Ukmergės. Tuo maršrutu grįžti į Rokiškį buvo tik viena galimybė: sėdėti prie liuko, tą dariau ir aš, bet šiandien esu su didžiule sloga, kaip ir toji moteris, apie kurią rašote. Žinau, tuoj pasipils komentarai, kad jei nepatinka, važiuokit nuosavau transportu ir pan. Taip, sutinku. Bet jei žmogus nori pasinaudoti valstybės teikiama paslauga- tai kas čia… Skaityti daugiau »

Dislekcija
Dislekcija
2021 23 liepos 14:15
Reply to  Rima

O aš važiavau irgi tuo pačiu maršrutu, visą kelią nuo Kauno. Nereikia skiest, kad vairuotojas nemalonus, viską paaiškino, perspėjo, kad nėra kondicionieriaus. Taip, buvo šilta, bet normalu, gryno oro užteko, kadangi buvo atidaryti liukai. Išlipdami, keleiviai nebūtų dėkoję vairuotojui jei būtų buvę blogai. Kvieskit mane jei reikės – paliudysiu…

SukamBobas
SukamBobas
2021 23 liepos 9:10

Bet boba tikrai “iškritus iš medžio”… iš kur Rokiškio AP turi 43 reisus per dieną???? O anksčiau 100??? Tikrai gal perkaito