R. Kilkaus nuotr.

Į šviesoforų reguliuojamas Rokiškio sankryžas penktadienį sugrįžo žaliosios rodyklės.

Rajono savivaldybės Saugaus eismo komisija nusprendė, kad žaliosios rodyklės negrįš į Juodupės ir Vytauto gatvių sankryžą. „Bus grąžintos visos rodyklės, išskyrus vietą važiuojant nuo poliklinikos Juodupės gatve ir sukant į dešinę, į Vytauto gatvę – miesto centro pusę. Ši sankryža avaringa, todėl dėl eismo saugumo čia rodyklės nebus“, – sakė Rokiškio miesto seniūnas Arūnas Krasauskas.

Praėjusią savaitę Ministrų kabinetas pritarė Susisiekimo ministerijos siūlymui grąžinti Kelių eismo taisyklių nuostatą, numatančią galimybę ties raudonu šviesoforo signalu naudoti lentelę su žaliąja rodykle, leidžiančia sukti į dešinę, šalies keliuose.

Anot ministerijos, lentelės su žaliąja rodykle negalės būti įrengiamos naujai pastatytose ir rekonstruotose sankryžose, o dėl jų grąžinimo miestų savivaldybės turės konsultuotis su saugų eismą prižiūrinčiomis institucijomis.

vaidiname ž

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Vairuotojas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Vairuotojas
Vairuotojas

Pirma darom tada galvojam, vėliau raudam kad nebėra lėšų kelių tvarkymui. Kažin kiek „išmetėt balon“ žaisdami su žaliosiom rodyklėm? Gerbiamieji, gal pirma pradėkim galvot! A?