blank
15min.lt nuotr.

„Turbūt, kad reikėtų. Apie tai kalbėsime rytoj. Labai gali būti, kad tai bus vienas iš didesnių pokyčių, kuriuos Vyriausybė siūlys nustatyti“, – Seime žurnalistams sakė premjerė.

„Turbūt tuo tikslu reikės vėl įvesti karantiną, kadangi, kaip žinoma, pagal ekstremalią situaciją tokio reikalavimo nustatyti negalime, o rekomendacijos Lietuvoje, skirtingai nuo Skandinavijos šalių, yra suprantamos kaip kažkas, ko visiškai nebūtina laikytis. Nors rekomendacija tam ir yra rekomendacija, kad jos laikytis yra labai rekomenduojama“, – ketinamus įvesti pakeitimus komentavo Vyriausybės vadovė.

Apie tai, kad gali būti grąžintas privalomas kaukių dėvėjimas patalpų viduje, kiek anksčiau užsiminė sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Rokmelsta
blank
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments