blank
(ELTA) nuotr.

„Kol kas galimybių paso atšaukimo planų Vyriausybė neturi. Epidemiologinė situacija išlieka pakankamai sudėtinga. Nors, žinoma, yra daug niuansų, kuriuos reikia turėti mintyje. Turbūt trečdalis naujai nustatomų atvejų yra vaikai ir paaugliai iki 18 metų. Tai yra truputėlį kitas rizikos kontingentas atsirasti ligoninėse negu kad pagyvenusiems žmonėms“, – trečiadienį po Vyriausybės posėdžio surengtoje spaudos konferencijoje sakė I. Šimonytė.

Pasak premjerės, nors ligoninių užimtumas atsižvelgiant į naujų atvejų skaičių nėra toks aukštas, koks buvo praėjusiais metais, tačiau epidemiologinė situacija apie galimus COVID-19 valdymo priemonių pakeitimus galvoti neleidžia.

„Matome, kad ligoninių užimtumas prie to paties atvejų skaičiaus nėra toks intensyvus, koks buvo gruodžio pradžioje. Tai leidžia šiek tiek ramiau žvelgti į situaciją, bet situacija toli gražu nėra gera, todėl kažkokių pakeitimų Vyriausybė artimiausiu metu neplanuoja“, – aiškino I. Šimonytė.

Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje praėjusią parą koronaviruso infekcija patvirtinta 2493 žmonėms, mirė 17 žmonių.

Rokmelsta
blank
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments