K. Pabijuto pieš.

Vilnius ignoruoja Rokiškį – stumia „importinį“

TS-LKD vienmandačių  kandidatų sąrašai bus tvirtinami vasario 29 d., šeštadienį, Anykščiuose. Šią savaitę partijos viešai paskelbti kandidatai, kai kurie jų dar neturi galutinio patvirtinimo. Sėlos rytinės apygardos vienmandatėje partijos kandidatu skelbiamas Seimo narys Raimundas Martinėlis. TS-LKD prezidiumas ignoravo Rokiškio skyriaus poziciją. Skyrius iškėlė ir prezidiumui pateikė aktyvios partijos bei rajono tarybos narės, pedagogės Dijanos Meškauskienės kandidatūrą.

Partijos vadovybės ir Rokiškio skyriaus kaktomuša tapo dideliu nesantaikos židiniu. Skyrius apsisprendęs pozicijos nekeisti – rinkimuose nepalaikyti „iš viršaus“ per jėgą brukamo kandidato.

R. Martinėlis teigia, jog konservatorių partija pasielgė labai demokratiškai: iš dviejų iškeltų kandidatų pasirinko turintį didžiausių šansų laimėti. O Rokiškio skyriaus pasipriešinimą partijos vadovybei vadina vieno ar kelių skyriaus narių ambicijomis.

Nardo, kur šilčiau?

R. Martinėlis prieš 2015 m. Seimo rinkimus buvo partijos „Tvarka ir teisingumas“ Rokiškio skyriaus narys, į dabartinės kadencijos Seimą išsikėlė savarankiškai. Jis buvo įrašytas ir į partijos „Tvarka ir teisingumas“ daugiamandatės sąrašus, bet prieš antrąjį rinkimų turą nuo jį rėmusios partijos atsiskyrė. Laimėjęs mandatą R. Martinėlis prisijungė prie gausiausios narių „valstiečių“ frakcijos. Žemyn smunkant „valstiečių“ reitingams, prieš metus politikas šią frakciją metė ir prisijungė prie Seimo konservatorių frakcijos.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

24
Rašyti komentarą

avatar
19 Comment threads
5 Thread replies
23 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
19 Comment authors
PetkaPetrasajna saumanau“Vieningi kartu” Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/grokiskis/domains/grokiskis.lt/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/templates/comment/class.WpdiscuzWalker.php on line 190
ajna sau
ajna sau

siaubas siaubas. į savo sąrašus priimdami į kas buvo praeity nežiūri?

“Vieningi kartu”
“Vieningi kartu”

Tai kaip supratau meras draugelį meta per bortą-:) tai va ką reiškia “vieningi kartu”.

Petras
Petras

Galėtų leisti kandidatuoti V. Mažeikių. Jis visur tiktų ir be jokių mästymų vykdytų valdžios nurodymus.

Petka
Petka

kAS JIS TOKS? NEGIRDĖTAS..

dllllllll
dllllllll

Jei koks mąstantis baudžiauninkas dar galvojo prabalsuot už konservatorius, tai dabar išeina, esi priverstas balsuoti už Martinėlį. Tai jau ačiū. Plojam atsistoję visi čia.

Tvarka bus.
Tvarka bus.

VISKAS GERAI SU KONSERVATORIAIS ,SUSITARĖM. BORISOVAS DUODA BURNICKUI MALUNSPARNĮ.Jis ,Diana,Audronė,ir Kazulia perleidžia partiją su visais partiečiais.

Kaziukas
Kaziukas

Tuscia vieta tiek is Martinelio tiek ir is Godeliausko. Abu begiojo begiojo is vienos partijos i kita. Abu tik po renginius laksto graziai sypsosi o darb nedaro.

ULPA
ULPA

Netiesa,Godeliauskas iš TT pavaduotojų pabėgo ne savo valia,vijosi STT.Aplinkybės privertė tą patį padaryti ir Martinėliui,nes stumė Godeliauskas ir labai norėjosi pačiam patekti į seimą. Tai nebuvo betikslis begiojimas.

Sofija Rotary
Sofija Rotary

Aš balsuosiu už Martinėlį! geras pasirinkimas!

Znaika
Znaika

As uz Kanpoa. Jaruciui dzin ant Rokiskio, Martinelis nieko gero per 4 metus Rokiskio labui nenuveike.

Marytes vyras
Marytes vyras

Net neabejoju laimes Kanopa, dar turejo sansa kocervai, bet sitaip susimauti.

Lopeta
Lopeta

Tai tiek nusigyveno koncervai, kad neturi ko ir iskelti???? Martinelis politini lavonas, keturiu ar penkiu partiju buves narys. Be ideju. Per 4 metus Rokiskiui padare lygiai 0,0

Ziurkenas
Ziurkenas

Nu i ka. Leta mirtis istiko koncervus Rokiskyje. Laimes ko gero Kanopa.

JXEGZINA
JXEGZINA

Martinelis jau gal beveik visas partijas aplakste, tris metus jo net nesigirdejo, o kai jau rinkimai arteja islindo kaip pilypas is kanapiu… Praeitais rinkimais balsavo daugiausia bobutes, galvojo vaistus atpigins, o jis nesugebejo ne vieno pasiulymo paruost seime…Matyt, dar ne visi artimieji aprupinti, dar reikia seimo kedej butinai pasedet, kad uztikrint visiems saviems grazu gyvenima…Bet , manau, neliks be darbo, meras priglaus – kartu vazinejo pries mero rinkimus…gaila tu zmoniu, kurie balsuos uz ji…

ziukas
ziukas

Keistas spendimas ir dar kad butu ka kelti. Atrado Martineli

viršūnėlėms
viršūnėlėms

nesu konservatorius. bet galvojau už juos balsuot. ačiū, nebebalsuosiu. aiškios vertibės

brrrrrrrrrr
brrrrrrrrrr

oj sekmes sekmes su importiniu. is viso kam tada tos partijos reikalingos, jei galima pasiimt kandidatus iš gatvės…

Žiurovas
Žiurovas

Centre koncervai netiki Meškauskienės galimybe patekt į antrą rinkimų turą, o Martinėlis greičiausiai praeis, todėl jį ir patvirtino.

Ziurkenas
Ziurkenas

Nebus Martinelis antrame ture. Realiausi kandidatai Kanpoa ir Jarutis.

Zinau
Zinau

Tai už balsuos koncervatoriu rinkėjai?

Rokiškio konservatoriai prarado stuburą.

Vicka
Vicka

DĖL KORONO VIRUSO IR NEVEIKLUMO KALTAS IR SEIMO NARYS. VIRUSO SUTIKTUVĖM ROKIŠKYJE NEPASIRUOŠTA. LIGONINĖS DIREKTORĖ KELIAUJA PO PASAULĮ, O APSAUGOS PRIEMONĖMIS TINKAMOMIS IR REIKIAMU KIEKIU NEPASIRŪPINTA. AR TIK VĖL NEPABĖGS… IR KOKS JIS KONSERVATORIUS…

manau
manau

kad ponas seimo narys ,esant reikalui pavaduos savo giminaitę

Lol
Lol

Martinėli, Martinėli, nebesidaryk sau sarmatas. Dėl kėdės viską padarysi. Gali keist partijas kaip kojines, žmonės už perbėgelį nebebalsuoa. Užtenka tavo šposų su Trakū senelių namais ir iškirstais medžiais! Užtenka!