A. Minkevičienės nuotr.

Maltiečių vadovas Klausas Vilis pirmadienį ryte susitikime su rajono vadovais pasveikino neseniai išrinktą merą Ramūną Godeliauską ir padėkojo visiems, padedantiems priimti, dalinti labdarą, bei šeimose, apgyvendinančioms delegaciją. Už prasmingą bendradarbiavimą ir pagalbą paramos reikalingiems rajono žmonėms maltiečiai sulaukė šiltų mero padėkos žodžių ir vilties, kad draugystė nenutrūks.

Priėmęs dovanas (Rokiškio įmonių produkcijos rinkinį) K. Vilis prisipažino, jog jam kiek nesmagu gauti dovanų, kurių rokiškėnai teikia iš širdies, nes maltiečių misija – ne imti, o padėti vargstantiesiems. Dalį šakočio jis pažadėjo pargabenti Estenfeldo miesto merei. Ji per savo pavaduotoją Joachimą Sadlerį perdavė Rokiškiui šilčiausius linkėjimus ir kvietimą merui bei  Rokiškio delegacijai atvykti į miesto jubiliejų rugsėjo 15 d. K. Vilis, išgirdęs, kad panašiu laiku ir Rokiškis švęs jubiliejų, pašmaikštavo, jog tada teks visiems susitikti pusiaukelėje – Lenkijoje…

Po trumpos viešnagės savivaldybėje maltiečių labdaros karavanas pajudėjo į seniūnijas, lankys šeimas, kurioms reikalinga konkreti parama ir kurias nurodė socialiniai darbuotojai. Maltiečiai Rokiškyje labdarą dalis tris dienas.

 

 

bangenis

2
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MesNusivylusi seniunijos darbu Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Nusivylusi seniunijos darbu
Nusivylusi seniunijos darbu

Juokinga. Kai matai kai suvaziuoja šitiek mašinų del žmonių gerbuvio, o žmonėms ji tiesiog atima. Nes pavyzdys yra Juodupės seniūnijos darbuotojai. Gauna labdara seniunija issidalina jos darbuotojai sau savo giminems draugams o likucius sumeta kulturos namuose ant grindu ir tada zmones eina rinktis o nueja randa NIEKO. Tai nera nieko baisiau nekarta maciau savo akimis sita vaizda. Liūdna ir graudu.

Mes
Mes

1TiL1