Gimtasis Rokiškis Aktualijos Į Rokiškį grįžtančių iš užsienio žmonių, privalančių izoliuotis savivaldybės patalpose dar nesulaukta

Į Rokiškį grįžtančių iš užsienio žmonių, privalančių izoliuotis savivaldybės patalpose dar nesulaukta

Nuo kovo 24 d. visi iš užsienio grįžtantys asmenys privalo izoliuotis 14 d. ne namuose, o savivaldybių patalpose, kurių apsauga įpareigotos rūpintis savivaldybės. Rajono ekstremalių situacijų komisijos vadovas Andrius Burnickas sakė, jog kol kas visus grįžusius priima šalies didmiesčiai. Savivaldybės patalpose šiuo metu yra izoliavęsi 6 asmenys.

4794
10

Laukia signalo

Kada ir kiek asmenų reikės atsigabenti į Rokiškį ir izoliuoti savivaldybės patalpose, skirtose izoliacijai, dar nežinoma. „Labai tikiuosi, kad nebus daug. Turėjom kontaktų su keliais asmenimis, kurių šeimos nariai artimiausiu metu iš užsienio grįš į Lietuvą. Dėl parvežimo ir izoliavimo problemų neturėtų būti. Patalpų, skirtų izoliacijai, turime pakankamai, yra parvežimui numatyti mikroautobusai. Jei prireiktų talpesnių, siųstume „Rokiškio autobusų parko“ autobusų. Vairuotojams bus išdalintos reikalingos apsaugos priemonės“, – dėstė A. Burnickas.

Trečiadienį Panevėžyje turėtų atsidaryti mėginių ėmimo punktas. Išsitirti, ar neužsikrėtę virusu rajono gyventojai,  neturintys galimybių nuvykti savo transportu, galės pasinaudoti savivaldybės paslauga.

Virusas visai priartėjo

Iš kaimyninio Biržų rajono antradienį pasiekus neramioms žinioms apie koronavirusu užsikrėtusių 10 gyventojų bei po įspėjimų apie gresiančias baudas už karantino nesilaikymą rokiškėnai tapo atsargesni. Mieste didesnė dalis žmonių vaikšto užsidengę veidus kaukėmis, šalikais, skaromis. Tačiau raginimai iš namų neišeiti be būtino reikalo pasiekė ne visus. Senamiesčio prekybos centro darbuotoja pasakojo, jog į parduotuvę tie patys senjorai per dieną užsuka  po kelis kartus. Perspėti, kad kelia sau ir kitiems pavojų, parduotuvės darbuotojams šie atšauna nebijantys. Esą jie nesilankytų, jei parduotuvės nedirbtų…

Savanorių gretos auga

Savanorių, pasirengusių padėti likusiems namuose ir reikalingiems pagalbos žmonės, jau yra keturios dešimtys. Iki pirmadienio jų buvo 15, o pirmadienio vakare užsiregistravusių prisidėti jau buvo beveiki 40. Daugėja ir jų pagalbos prašančių asmenų. Savanoriai gyventojams gali nupirkti maisto, vaistų, teikti kitą pagalbą, įskaitant ir informacinę, susijusią su karantino reikalavimais.

EKSTREMALIŲ SITUACIJŲ KOMISIJOS PIRMININKAS – savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas, tel. (8 458) 71 365,  mob. tel. 8 691 17 214, e. p. a.burnickas@post.rokiskis.lt

OPERACIJŲ CENTRO VADOVAS – Vitalis Giedrikas, tel. 8 667 42 027

KARŠTOJI LINIJA – 1808

 

Prie Dirdų

10
Rašyti komentarą

avatar
8 Comment threads
2 Thread replies
7 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
NeHenvidaDaivamikasHenvidabūtinai Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
mikas
mikas

Koks savanorių telefono Nr.

Daiva
Daiva

Savanoriai Rokiškyje 863871480

Henvida
Henvida

Ponas Valdas gryzo praita savaite is Koronavirusu infekuotos Norvegijos ir siuo metu dirba HENVIDOJE.
Ir va. Ir nieko. A va taip a va.

NeHenvida
NeHenvida

Visiška nesamonė jis Henvidoje šiuo metu nedirba. Va taip va

Domas
Domas

Bijai,kad ranka ranka plauna,ne paslaptis,kad keliautoju yra ir pas mus,pvz tie,kurie keliauja nori pasirodyti vieni pries kitus,tai tik ,,viena medalio puse,,o kur globaline sistema,pagal , besociu,, zmoniu poreikius,atsakymas ,gamta sukilo…..

būtinai
būtinai

žinantys kas kur slepiasi , praneškite . Anoniminiai rašinėjimai nieko neverti.

Domas
Domas

Slepiasi,uztai ir nera!

Petka
Petka

Nelabai ką žino tas ESK „PIRMININKAS“,kAVOLIŠKIO bendr. prižiūrimi 4 grįžę Rokiškiečiai ,žinau net pavardes…..prižiūri Grifas.

Rimas
Rimas

Ilgai lauksit. Sugaudysit tik oro transportu grįžusius. Iš Estijos ar Latvijos keltų čia parvažiavę lengvosiomis mašinomis tikrai neis savo noru. Ar jau aiškūs grįžę iš Norvegijos kartu su biržiečiu ereliu?

baudinis
baudinis

Ačiū už Jūsų rūpestį kiekvienu įmonių darbuotoju.Prašom paimkite pinigus, kurie drasko ypatingų , neliečiamųjų tėvelių kišenes, leidžiančių dūkti vaikus kiemuose,laiptinėse.Užtenka tokių gailėti,prašykite policijos pagalbos ir BAUSKITE .Be pasigailėjimo.