Dabar Rimanto Pečiūros svarbiausias rūpestis – Lukštų miestelio centro tvarkymas. Tačiau labai norisi sutvarkyti ir versmelės, kuri gali tapti traukos centru, aplinką. V. Bičiūnaitės nuotr.

Seniūnaičio pareigas R. Pečiūra eina dar tik apie pora mėnesių. Pasak jo, lukštiečiai darbingi, nagingi, tik trūko pagrindinio žmogaus, kuris juos suvienytų ir pavadovautų.

Kol kas pagrindinis jo ir kitų gyventojų tikslas – apgenėti medžius, iškirsti nereikalingus krūmus, kad atsivertų Lukštų miestelio vaizdas. Dėl to šeštadieniais buvo organizuota keletas talkų, į kurias susirinkdavo 20–25 žmonės. Jų metu iškirsti krūmai, kurie gožė į kapines vedantį keliuką, sutvarkyti šio keliuko pakraščiai, apipjauti medžiai aplink bažnyčios špitolės pastatą, skutinėti seniai betvarkyti, žolėmis užžėlę šaligatvių pakraščiai. „Vietomis šaligatviai praplatėjo bent apie pusmetrį, bet darbo dar liko“, – kalbėjo R. Pečiūra, vedžiodamas po miestelio centrą.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

azija

2
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
anonimasklausimas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
klausimas
klausimas

Nebelinksmas Lukštų kaimas… Medžius iškirto… Prieš penkiolika metų pažadais ir „bambalias“ mokėjo… Dabar didžiuojasi… Darbo vietas steigt reikia ir invensticijas pritraukt!!! „Gatvių vyresnieji“ ir be rinkimų turėjo imtis inciatyvos susitvarkyt… Nebeliko medžių, tuoj nebeliks ir žmonių, ką tada darysite??? Kainos kyla, o žmonės ne po talkas suinteresuoti vaikščioti, o kaip duoną užsidirbti… Ir niekas nieko nedaro, gal todėl, kad nenori ir gal todėl žurnalistus kviečia dėl tokių niekniekių… O gal artėja rinkimai???…..

anonimas
anonimas

tai kodel tiek metu nieko nesiemei