Kazliškio seniūnas Algirdas Kulys kels sparnus į Pandėlį. A. Minkevičienės nuotr.

Kodėl A. Kulys nusprendė kandidatuoti į Pandėlio seniūniją, 2,6 karto didesnės teritorijos už Kazliškio, turinčia penkis kartus daugiau gyventojų ir gerokai didesnį bei sudėtingesnį ūkį? „Pareigos lygiavertės ir atlyginimas toks pat. Tai mano asmeninis apsisprendimas ieškoti iššūkių ir platesnių veiklos galimybių. Padariau savotišką seniūnų rotaciją. Manau, po 6 metų darbo Kazliškyje atėjo laikas pokyčiams, nes per ilgai vienoje vietoje dirbdamas išsisemi. Pasitaikė puiki proga keisti darbo vietą ir ja pasinaudojau. Į Jūžintų seniūno konkursą nėjau, nes ši seniūnija maža, kaip ir Kazliškio“, – komentavo A. Kulys.

Policijos pareigūnu dirbęs ir užtarnautą pareigūno pensiją gaunantis A. Kulys seniūno darbu susidomėjo būdamas Kamajų apylinkės inspektoriumi. „Nuo 1991 m. svajojau apie seniūno, tuomet dar viršaičio, darbą. Ūkinių reikalų sprendimas, artimi kontaktai su žmonėmis, prevencinis darbas  mane žavėjo. Baigęs tarnybą policijoje galėjau svajonę realizuoti“, – komentavo sparnus į Pandėlio seniūniją kovo viduryje kelsiantis A. Kulys. Pasak jo, didelėje Pandėlio seniūnijoje bus platesnės veiklos. Ypač kai po rinkimų seniūnijose prasidės naujas ciklas, bus renkami seniūnaičiai, kurie, anot A. Kulio, turi turėti gerokai daugiau galių seniūnijai svarbiuose sprendimuose.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija

3
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
PažįstantisPraradimasJames Bond Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Pažįstantis
Pažįstantis

Pagarba. Šaunuolis….,manau ateityje ir Rokiškio mero kėdės vertas. Tai tik parodo, kad noras, didelis darbas ir užsispyrimas protingam žmogui visados padeda.

Praradimas
Praradimas

Kazliškiui didelis praradimas. Gaila tokio puikaus seniūno. Bet sveikinimai pandėliečiams – turėsit tikrai veiklų ir atsakingą seniūną.

James Bond
James Bond

Kulys mldc kažkada buvo, Kamajuose ar tai netoli Kamajų seniūnijų plėšikus sugavo kaip koks Chuckas Norrisas. O dabar vis dar mldc?