Eimutis Mališauskas, Jūratė Šinkūnienė, Laura Kubiliūtė. J. Kačerausko nuotr.

Šiandien po pietų Rokiškio rajono savivaldybėje prasidėjo konkursas Obelių seniūno pareigoms užimti. Į šia kėdę pretenduoja keturi kandidatai – dvi moterys ir du vyrai: Laura Kubiliūtė, Jūratė Šinkūnienė, Rimvydas Narkevičius ir Eimutis Mališauskas.

Komisija, susipažinusi su kandidatais, atrinks du, iš kurių vieną pasirinks savivaldybės administracijos vadovas.

Vienas kandidatas nusifotografuoti nepanoro.

 

Prie Dirdų

77
Rašyti komentarą

avatar
37 Comment threads
40 Thread replies
40 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
42 Comment authors
EimutisreziumeAnonimskažkasvizija Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Eimutis
Eimutis

…Va ir baigėsi savaitę trukęs spektaklis.Vieni mane korė,kiti karūna dėjo,prikalė prie spirito varyklos kamino,kai kas su Zove sulygino,bandė aprengti politinį rūbą,teko ir ant seimo nario kėdės pasėdėti,priminė mano draugus,kai kam fotkėj nepatikau,aplankiau Žiukeliškes su kiaura baidarke,teko šalia Rajecko,Širvydo,Rimiškio pastovėti,net Makejevas mane apdainavo,sužinojau biografijos faktus kuriuos buvau primiršęs,ir Jonas iš Južintų tapo žinomesnis,prisiminiau sąjūdžio laikus ,teko su dvesiunčia kumele pajodinėti,partizanų bunkeryje pabuvoti,sudalyvavau VTD rengiamame konkurse,net viešpatį aukščiausiąjį šaukiausi…Visur teko pabūti per tokį trumpą laiką.Teatras baigėsi,žiūrovai išsiskirstė,šviesos užgeso.Aš likau eiliniu ukvedžiu…O Jūratei linkiu sėkmės.

reziume
reziume

Nemanau,kad M.E. turi bent mažiausius šansus užimti šias pareigas.Žinant administracijos direktoriaus požiūrį į stikliuko kilnotojus,o ypač į profesionalus, galima nuspėti kas taps seniūnu.

vizija
vizija

Kaip matau Mališauskas niekur netinka.Tai gal seniūnaitis su Maliįšausku kokį UAB susikurs,o Obeliams tokio tendemo tikrai nereikia.

Paziuresim
Paziuresim

Kai paskaitai spaudoje:tai neblaivus seimo nario vaiką sužalojo,tai girtas lepšis pasiboksavo, tai neblaivūs direktoriai prisivažinėjo,tai neblaivus kažką padūrė…kaip Makejavo dainoje:…tėveli,kada aš prablaivėsiu…? gal jau laikas nebeskirti tokių asmenų į vadovų pareigas? LAUKSIME KAS BUS TOLIAU.

vėl korupcija kvepia
vėl korupcija kvepia

Manęs jau seniai nebestebina tokie konkursai pagal pažintis ir partijas, noriu keisti darbą bet jei neturi pažįstamų ar nesi partijoj net neik ir nervų negadint. archyvų konkursai parodė ir daugelis kitų.

gėda
gėda

Ne garbingai pasielgė seniunaitis Obeliecių atžvilgiu proteguodamas ,,sava kandidatą į seniūno vietą.Jei aš neklystu-jis Obelių garbės pilietis.

Iš šalies
Iš šalies

Žiūrint apie kokią garbę eina kalba.

komentaras
komentaras

Pamačius kokia gausybė nepatenkintų komentarų dėl išrinktu kandidatu,pagalvoji,o kas gi kaltas…?Žinant,kad daugumą komisijoje sudarė jūsų pačių Obeliečių išrinkti seniunaičiai,pamastai-ar ne jūs patys.Ar ne jūs rinkote seniunaičius? Tik ar tinkamai jie jus atstovavo???Žinant Mališausko ir Obelių seniunaicio bičiuliškus ryšius, manau nesunku nuspėti,kad prieš konkursą buvo galima sužinoti apie užduodamus klausimus,o tuo pačiu ir pabendrauti su kitais seniunaičiais.Kieno interesus Obelių seniunaitis atstovavo:ar Obeliečų,ar mažos grupelės-tai galima tik nuspėti.Dabar tik lieka pasitikėti protingu administracijos direktoriaus sprendimu.Kad ateityje nekiltų tokios problemos teisingiausia butu tiesioginiai seniūnu rinkimai.

uzuojauta
uzuojauta

Griūva direktorių klanas: Nepavyko išsisukti neblaiviems užmušus žmogų, iš direktoriaus pareigų atleido,sporto mokykloje baigiasi karalystė,manau nepavyks ir ,,savo seniūno prakišti…Ir visur koją pakišo ALKOHOLIS.

obeliečiai
obeliečiai

Jei tu,Malisauskai,tiek daug nuveikes Južintu labui,tai eik į Južintų seniunus,o tavo žygdarbiai Obeliams tikrai nereikalingi.

Juzintų
Juzintų

Jūžintai jau turi tokį nutrūktagalvį seniūną-biškkį policininką, biškį muziantą ir dar pasikėlusį ir labai rėkiantį ir visus varinėjantį. Turi kaip pasirodo ir seniūnaitį- biškį nepadoriai besielgiantį su visuomene ir savais, tai nebesiūlykit nors Eimučio, mums ir taip jau dviejų veikėjų užtenka- chaosą Južintuose kelia.

Iš šalies
Iš šalies

Po stikliuką, po mažiuką. Išgerkime mieli draugai….

Seniunaičiai kur jūsų akys
Seniunaičiai kur jūsų akys

Taikliai pasakyta. Obeliams nereikia permainų sprendžiant iš seniunaičių. O kam tos permainos – juk dirbti reikės. O čia sėdi sau ramiai koja ant kojos. Dar stikliuką gali pakilnoti laiks nuo laiko darbo metu. Obeliuose geriau nieko nedirbti, dirbantys nereikalingi.

Nuomonė
Nuomonė

Gal galite ivardyti ir pagristi, kuo J, geresne uz E.? Privalumas, tik toks, kad neturejusi tokio ivykio kaip E. O dabar palyginkite indeli i Rokiskio krasta vieno ir kito. Eimutis kiek idejo pastangu, kad mokyklos neuzdarytu, kad nebutu nei vienas atleistas mokytojas, projekta rase ne viena- nameliai, treniruokliai, Juzintu sventes, varzybos ir t.t. O kuo gali pasigirti kita pretendente? Tik tuo, kad yra administracijos direktoriaus pavaduotoja, dabartine bedarbe? Kokia patirtis ponios nors kai kam vadovauti ar tvarkytis ukiskai? Siulau direktoriui nesivadovauti ambicijomis, emocijomis bei noru is trecio ar ketvirto karto prakisti sava. Tuo labiau, kad balu tikrai Eimutis surinko zymiai… Skaityti daugiau »

Iš šalies
Iš šalies

Vien iš fotkės matosi, ką Eimutis labiausiai mėgsta… Juk jo nosis tai nemeluoja.

uzuojauta
uzuojauta

Ne visi įvykiai dar paviešinti Mališausko.Vyresni Obeliečiai nepamiršo skaudaus įvykio prie Bradesių…O ką veiks tapus seniūnu? Stengsis,kad nieks nepasikeistų,kad nieko neatleistų? Visus,geresnius ir blogesnius darbus nuplauna alkoholis.O nematyti jo nuodėmių gali tik akli.Kiek daugiau balų surinko mes nežinom,bet kad draugas pasistengė tai pasiekti -akivaizdu.Kuo pranašesnė pretendentė:jauna,perspektyvi,komunikabili,energinga,norinti pakeisti užsisenėjusią padėtį Obeliuose,turinti patirtį projektuose,turinti nepriekaištingą reputaciją,kaip matyti iš komentarų ,turinti palaikymą tarp Obeliečių,nenuskambėjusi jokiuose skandaliukuose,ir svarbiausia viešumoje nesirodanti neblaivi.Taigi,prieš kandidatuojant ,pažiūrėkim kiekvienas į save…

KRIZĖĖĖĖ
KRIZĖĖĖĖ

Kai postai dalinami pagal partijas, tai niekas normalus į niekur nebepretenduoja- juk vistiek pastatys kokį belekokį, bet savą. Tik vat situacija parodo, kad partijėlės bent jau Rokiškyje nebeturi savų saviškių. Juk konservatoriai tiek nukaršę, kad net į Seimą savo kandidato nebesukrapšto. Mokykloms vadovauti savieji savi nerandami. Tikrai kaimas tuštesnis nei statistika rodo. Matyt jau visai tuščias. Štai jums jūsų ‘politikos“ pasekmės.Tai ir p. Narkevičius matomai ne iš to katilo. Juk žinojo kad jo neims, nors tikrai Obeliams net per gerai būtų buvę. Tai kaip iš komentarų suprantu, tai ir aš nesifotografuočiau- o kam?

vėl
vėl

Meras prieš rinkimus žadėjo skaidrius konkursus. vėl apgavo

Anonims
Anonims

Tai kad ne meras šitą konkursą organizuoja.

Rasuta
Rasuta

Mališauskas??? Jūs išprotėjot?

Južintai
Južintai

O kodel gi ne.Južintai buvo garsūs ne tik Rajecku,Širvydu,Dobilu,Rimiskiu… Dabar garsina ir Eimutis.

sirvydas
sirvydas

ir seniūnaitis Jonas

sirvydas
sirvydas

Ir seniūnaitis Jonas, CHA CHA

aloizas
aloizas

Labai gaila ,kad nepažistu nė vieno pretendento. Siųlyčiau kad laimėtų žmogus buvęs arčiau Sąjūdžio

obelietis
obelietis

sajudis buvo daugiau nei 30 metu.Tai ka siulai skirti pensininkus,ar mališauska?

Vietinė
Vietinė

Vaikų darželis…tinkamiausias kandidatas kažkokiu būdu iškrenta.Obeliai tikėjosi Rimvydo,juk vietinis geriausiai visas problemas žino,tvarkingas,pareigingas žmogus,rankom reikia plot,kad sutiko kandidatuot.

OBELIETĖ
OBELIETĖ

Labai aiški čia politika ,kam leisti į antrą etapą stiprų pretendentą Narkevičių ,jai tuomet aišku ,kad Šinkūnienei nėra jokių vilčių laimėti . Bet mieli žmonės atsibuskite ,gaila ir labai gaila kad taip viskas vyksta .O taip norėtusi ,kad jaunas ir ryžtingas žmogus noriai pareiškęs savo norą ir būtų atėjęs vadovauti ,juk tam tikrai turi visapusiškas žinias . Nors gal tuomet būtų atėjusi tvarka į Obelius.Bet kaip sako nesi partijoj ,tai nėra ko norėti siekti savo tikslų.

Zove
Zove

Aisiu as.

komisija
komisija

Nejuokauk,Zove,tu net atrankos nepraeisi.Pirma- per mažas tavo suvartoto alkoholio kiekis.Antra-reikėtų bent jau per Obelius girtam su automobiliu prasinešti su nuotykiais taip,kad nuskambėtum per visa respublika.

Obeliete
Obeliete

Jei seniūnu skirs Mališauską, dėl saugumo visi obeliečiai emigruos iš Obelių.

Antanas
Antanas

Nepamirškit,kai įvyko avarija Mališauskas miegojo,ne jis buvo prie vairo,kam čia visokias nesąmones rašinėjat???

Obeliete
Obeliete

Į automobilį neįsėdo miegodamas, jei jau manote, kad tikrai miegojo, žinojo vairuotojo stovį. Atsakomybė nei kiek nemažesnė, ar tu važiuoji automobilyje kartu su girtu ar pats girtas vairuoji.

kažkas
kažkas

kažkas prievarta ipylė į burną,kažkas ikėlė įautomobilį,kažkas bandė prastumti į seniunus,kažkas…

Tigras
Tigras

Tiktų Jūratė Šinkūnienė, atsakinga, komunikabili, drąsi.

vardas
vardas

… jooo, pamačius kandidatus, vaizdelis tikrai ne koks.Nebus lengva administracijos direktoriui seniūną paskirti iš nieko…

obeliete
obeliete

šaunuolis Eimuti,nors prajuokinai.Taip ir toliau varyk.Kitoje kadencijoje bandyk ir į Mero kėdę pretenduoti.O gal ir pavyks…

Antanas
Antanas

kO ČIA VAIPOTĖS?? pvz.per paskutinius rinkimus visi teisti,turėją skandalų,korumpuoti ar turėję reikalų su STT,ejo rinkimuose kiaurai,Druskininkų meras net iš pirmo turo,tas pats musiškis.O už sąžiningus, niekur nenuskambėjusius niekas ir nebalsuoja.

karjera
karjera

Nebe už kalnų ir seimo rinkimai,bandyk Eimuti,gal praslysi.

Zzzzzz
Zzzzzz

Nebejuokinkit su tom mergelkom. Net nuotrauka paziurejus, kas cia per pasmaivymas. Reikia ukisko zmogaus. kuris tvarkytusi.

aaaaaa
aaaaaa

tai ką siūlai,susikompromitavusi,taurelės nevengiantį Mališauską

antanas
antanas

O as galvojau pijoku i postus niekas neberinks kaip anais ysrs laikais…

To kosmosui
To kosmosui

Konkurso komisijoje dalyvauja du atstovai iš Valstybės tarnybos departamento, vienas iš administracijos ir keturi seniūnaičiai. Paprastai tariant trys prieš keturis, seniūnaičių naudai. Išvada seniūną išsirenka seniūnaičiai. Pagal dabar galiojančią tvarką iš dviejų daugiausiai komisijoje surinkusių balų vieną pasirenka administracijos direktorius. O va šiame etape jau ir dilema. Daugiausiai surinkęs balų gali ir likti už borto.

obelietis
obelietis

Nereikia pamirsti,kad komisijoje dalyvavęs seniūnaitis,yra geras Mališausko sebras.

Kosmosas
Kosmosas

Tada kyla klausimas kurie iš kandidatų turi viešojo administravimo patirtį? Ar pvz. darbas baseine yra viešasis administravimas? Ankstesniuose konkursuose į seniūnus būdavo reikalavimas tokią patirtį turėti. Ar konkurso sąlygos buvo sukurtos pagal kandidatą ar kandidatus?

Kosmosas
Kosmosas

Tada įdomu kuris iš kandidatų turi viešojo administravimo patirtį? Ar pvz. darbas baseine yra viešasis administravimas? Ankstesniuose seniūnų konkursuose viešojo administravimo patirtį buvo privaloma turėti. Ar šio konkurso sąlygos buvo sudarytos konkrečiam kandidatui ar kandidatams?

Kosmosas
Kosmosas

Taip gaunasi, kad viešo konkurso ir uždaro konkurso organizavimo tvarkos yra skirtingos…

Genadijus
Genadijus

Bus kaip Jūžintuos, kaip pasakis vienas seniūnaitis taip trys padarys ir gausit nei še nei duok. Piemenims jūra iki kelių ir dzin kaip visi galvoja viskas savaip ir ne kitaip.

obelietis
obelietis

Jei Malisauska skirtu į seniūnus,tai gal pavaduotoju pasiimtų savo bendražygį direktorių.

obelietis
obelietis

Perskaicius straipsnį pamaniau,kad tai balandzio 1 pokstas.ar bent suvokia kai kurie kandidatai apie miesto seniuno atsakomybe

Iš šalies
Iš šalies

Kas bebus paskirtas iš dviejų daugiausiai balų surinkusių, visvien kels daug klausimų ir abejonių. Vienu atveju klius partiškumas, kitu atveju ne kokia „aceit“ reputacija. Kaip ten bebūtų, bet iš visų kandidatų, nepaisant reputacijos, šiuo atveju tinkamiausias Mališauskas. Jis bent jau ūkiškas, o Obeliams būtent to šiuo metu ir reikia.

Jūžintiškis
Jūžintiškis

Obeliai, imkit Eimutį, dar pridėsma poilsinį Žiukeliškių ir pora kiaurų baidarkių, o spirito turit ir tegu laka su seniūnaičiu draugeliu. Tik neduokit lakstyt po miestelį su mašinom, jei yr kokia dvesiunti kumela, tai galas raiti jodinėt tiks prie bunkeria, bus partizanai iš pogrindžią.

obelietis
obelietis

Laukiam mes Jurates,gal pagaliau tvarka ives.

Ne obelietis
Ne obelietis

Kokia tvarka?Selfiukus pries veidrodi;D.Gera nuotrauka parinko,tycia netycia;),bet jei taip ir dirbs,kokias nuotraukas deda;)

Kosmosas
Kosmosas

Kažkoks keistas konkursas. Iš tikro atranka vyksta VTD Vilniuje, o tada iš dviejų atrinktų kandidatų renkasi administracijos sudaryta komisija. O dabar čia vietoje suorganizavo partijų iškeltų kandidatų atrankinį konkursą. Kažkoks kosmosas!

Obeliai
Obeliai

Gerai,kad isvažiavau is obeliu.nebus geda,kaip girtas malisauskas po obelius vazines.

Anonimas
Anonimas

Tai ką Južintuose gėrė dabar i Obelius ? Na jo logiška juk Obelių spiritas arčiau 😁😁

Nenusišnekėkit
Nenusišnekėkit

O tai kur gi kas blaivininkas? Pats tai jau ko gero net per šventes kefyra tegeri? O ir šiaip, jei tave išgėrusį taxi veža keleivio sėdynėje, ar galima sakyti kad girtas važinėji? Mališausko situacija analogiška – nei jis girtas lakstė, nei jis už vairo girtas sėdėjo.

obelietis
obelietis

Nebuvo seniuno 20 metu,nematau nei vieno tinkamo ir is siu kandidatu.Gal galetu meras visam laikui savo kabineta i Obelius atkelti? Nes jam isvykus vel viskas kaip stagnacijos metais

Obeliete
Obeliete

Pritariu 100%

Antanas
Antanas

Tai per visus nepriklausomos Lietuvos metus neturėjote nei vieno,kuris dirbtų kaip tikras seniūnas??.Čia tai matau vieną gal ir gaspadoriškesnį,bet morališkai jau susikompromitavusį,tikrai Obeliams butų negražu-nesuprantu ,kodėl eina?O toliau matau vaikų darželį.

Smalsutis

Jeigu bijo fotografuotis, tai gal bijos ir su seniūnijos gyventojais susitikti. Manau, galima paišdykauti, pamiegoti važiuojant, o tada veržtis vadovauti.

Zinau
Zinau

Didžiausius balus gavo ir laimėjo E. Malisauskas. Ar Burnickas bandys pastatyti savo pavaduotoja partijoje Sinkuniene?

Kalvis Ignotas
Kalvis Ignotas

Obeliai nuo seno yra raudonskuriu krastas todel,Jus Jurate,cia netiktumet.Cia reikia seno raugo veikeju.Jauni,sviesus ir dar KONSERVATORIAI cia nepageidaujami.P.S. O dar moteris…brrr.

Nuomone0
Nuomone0

Viešpatie aukščiausi ką E. M.?
itariu,kad Pragers visą seniūniją. O kodel dabar meras nekategoriškas? Tegu egzaminus Vilniuje laiko visi. Bus aišku kas ir kaip. Dieve brangus ir apsaugok viešpatie.

OBELIETĖ
OBELIETĖ

O kodėl savo miestelio seniūno išsirinkti negali patys Obelių gyventojai? Ir kandidatų saraše tikrai daugiau nusipelnę kraštui žmonės būtų..o ne kaip dabar..

Šališkumas?
Šališkumas?

Į seniūno kėdę kandidatai keturi, o nuotraukos tik trijų pateiktos. Nenoriu nieko kaltinti, tačiau visuomenės nuomonės formavimo aspektu galima būtų suprasti taip, kad straipsnio autorius specialiai vieno kandidato neparodo (kad ir mini tekste), gal nesutampa pažiūros, interesai, gal šiaip nepatinka. Politikoje visada buvo tokios detalės, kad ir mažos, bet nesaldžios.

Rokiškietė
Rokiškietė

O jis gal nesutiko fotografuotis , nekaltinkite straipsnio autoriaus.

Šališkumas?
Šališkumas?

Pagalvojau ir apie tai, bet gimtajame anksčiau buvo straipsnis, kur jį kalbina, ir nuotrauka ten yra, pagooglint tik reikėjo. O prierašą dėl nenoro, prikabino jau po komentaro 😀

Anonimas
Anonimas

Parašyta, kad vienas kandidatas nepanoro fotografuotis. Tai jei kas ir kaltas, tai jis pats.

Nereik burbėt
Nereik burbėt

O skaityt mokat? Vienas kandidatas fotografuotis nepanoro. Vardą su pavarde parašė, juk neslepia, kas jis toks

Skaityk atidžiau
Skaityk atidžiau

Aiškiai parašyta: ,,Ketvirtas kandidatas fotografuotis nepanoro“

Iš šalies
Iš šalies

Ir vėl policininkas! Visas rajonas .Visur jŲ. Į ką pavirsime? Ar neužtenka policinės šalies?

Tiesa...
Tiesa...

Geriau jau policininkai valdžioj gal nors tvarka būtų,juk jei tik kas nutinka tuoj policiją kviečiame, ar apvogė, ar avarija jų prašome pagalbos.Prisijungti prie diskusijos…

Obelietis
Obelietis

Kubiliute? Jus juokaujat? Komedijos kazkokios.

to Obelietis
to Obelietis

Kuom negerai?

Laibas
Laibas

Eimutis?? Čia rimtai?? Tu galvoji, kad žmonės pamiršo tavo šposus a??

Golf
Golf

Seniunas ir šposai , neatsiejami dalykai….