Į naująją „Aibės“ parduotuvę – rizikuodami, nes pėsčiųjų perėją kažkas „pražiūrėjo“. A. Minkevičienės nuotr.

Ketvirtadienį duris atvėrė nauja „Aibės“ parduotuvė, įsikūrusi Parokiškės kaime, priešais Vilties gatvės daugiabučių namų kvartalą. Atidarymo dieną, kaip įprasta, buvo gausu pirkėjų. Bet jiems iškilo dilema: kaip pereiti judraus eismo Vilties gatvę, nes ties naująja parduotuve nėra nė vienos pėsčiųjų perėjos.

Žmonės į parduotuvę lakstė per gatvę kaip išgąsdinti zuikiai, vairuotojai juos gąsdino garsiniais signalais, nes šie trikdė eismą ir kėlė avarinių situacijų…

Žmonės į įkurtuvių balionais papuoštą parduotuvę lakstė per gatvę kaip išgąsdinti zuikiai, vairuotojai juos gąsdino garsiniais signalais, nes šie trikdė eismą ir kėlė avarinių situacijų. Ne vienas kalbintų žmonių sakė, jog priešais „Aibę“ dar iki įkurtuvių turėjo būti įrengta perėja, gal net ir eismo lėtinimo kalnelis, kaip kaimynystėje, ties „Senukų“, „Avitelos“ prekybos centrais.

Kas „pražiūrėjo“ perėją –

šeštadienio „Gimtajame…“

bangenis

4
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
pritarentisMiniOliapitkinas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Mini
Mini

Zukiai,zukiais,bet vaikams ir neįgaliesiams rizika didžiausa. urlzs.com/M3Q63

Olia
Olia

Naujai atidaryta parduotuve gerai,kad siek tiek idarbino nedirbanciu pardaveju(gal but ir ne),o siaip ,kam reikalinga,, biznis yra biznis,,…..

pitkinas
pitkinas

Ne aplinkkelis ,o amerikoniški kalneliai. Dar daugiau parduotuvių ir reik viaduko-:)

pritarentis
pritarentis

O kam miestui aplinkkelis? Padarykit visam mieste kas 200 m. pėščiūjų perėjas, o kas 300 m. kalnelius ir mieste bus saugu.