Politikavo, kai turėjo dirbti?

Vasario 6 d. rajono mero oficialioje darbotvarkėje iš ryto numatytas pasitarimas savivaldybėje, 11 val. – susitikimas LRT, 14 val. – metiniai vertinimų pokalbiai su švietimo įstaigų vadovais.

„Gimtąjį…“ pasiekė informacija, jog į politinius debatus, vykusius Kaune nuo 11 val., kadenciją baigiantis rajono vadovas Antanas Vagonis vyko ne tik darbo metu, bet dar ir savivaldybės tarnybiniu automobiliu.

Nepasiūlė

Tai, kad tarnybinis mero automobilis rajono galvą gabeno į debatus, vykusius už beveik 200 km,  užfiksuota maršrute nuo J. Gruodžio gatvės Rokiškyje iki vietos Kaune, kur rengtas kandidatų debatų filmavimas.

Į debatus Kaune vyko ne tik kandidatai į rajono merus, bet ir pretendentai į rajono tarybos narius. Politikai negalėjo patikėti, kad A. Vagonis taip įžūliai naudojasi tarnybine padėtimi. Keli kandidatai net pašmaikštavo, jog meras ir jiems galėjo pasiūlyti savivaldybės automobiliniu vykti drauge, bet… nepasiūlė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Zosė Ilganosė
Zosė Ilganosė

Ne vienas Vagonis naudojas tuo tarnybiniu automobiliu.Visi ten aukštesnio rango sėdintys savivaldybėj tuo naudojas/naudojosi tik visi tylėjo.O davar kai jau rinkimai ant nosies tai,kad tik vienam kitą purvais apmėtyt ir apsimest,kad jau pats niekada taip nedariau..Fuj fuj,gėda..

Toyota
Toyota

Kas tie visi Vilimas ir Vagonis naudojasi. Vilimo nebera liko Vagonis. Nevaziuok kur nepriklauso su tarnybiniu automobiliu ir niekas nekibs.

Jonas
Jonas

Aisku ir paprasta, darbo metu tvarkosi asmeninius reikalus Kaune, tam pasinaudojo dar ir tarnybini automobili. Paprastas zmogus maziausia gautu griezta papiekima, bet Vagonis kaip visada apsimelavo.

Tom
Tom

. Pirmas meras apie kuri tiek daug girdžiu visur ar gerai ar blogai irir kuris yra aktyvus ne tik prieš rinkimus o visa laiką kol užema šias pareigas . Manau tai didelis pliusas !!!! Miela malonu tokį merą turet . O čia kad pavažiavo kažkur su ta masina tai nematau nieko blogo!

Nepraustaburnis
Nepraustaburnis

Tai gal ir Jūrmalą galima nuvažiuot užrašius kad ten „Susitikimas Latvijoje“??? Atsipeikėk didelis pliuse. Reikia mokėt atskirt savo asmeninius reikalus ir pareigas kurias užimi…

Rokiskiete
Rokiskiete

Na na o kaip gražiai deklaruoja koks jis sąžiningas ir nekorumpuotas…šlykštu net žinoti, kad toks žmogus rajono galva

Taukas
Taukas

Darbo metu į debatus? Kur tavo smegenys žmogui, išrinktas dirbti, o ne piarintis!

Atsakingas
Atsakingas

Šiaip darbotvarkėje viskas įrašyta, ji keičiasi nuo numatomų vizitų:
Vasario 6 d.

8.00 val. – Savivaldybės vadovų pasitarimas.

11.00 val. – susitikimas LRT biure Kaune.

12.00 val. – susitikimas su UAB „Virtualūs namai“ atstovais.

14.00-16.30 val. – metiniai vertinimo pokalbiai su Rokiškio rajono Švietimo įstaigų vadovais.

18.00 val. – dalyvaus Rokiškio rajono kandidatų į merus debatuose Rokiškio kultūros centre. Informaciją atnaujino: Jolita Kalačiovienė,
Informacija atnaujinta: 2019-02-06 11:01

Smalsutis

Baisi neteisybė. Kai aš darbo metu noriu vykti pas gydytoją į Panevėžio konsultacinę polikliniką, tai turiu rašyti prašymą nemokamoms atostogoms.

Haha
Haha

Nereikia sirgt nereiks imt atostogu 😀 rokiskyje yra specialistai ,kam važiuot į Panevėžį ?