blank
J. Kačerausko nuotr.

Į „Gimtojo…“ redakciją paskambinusi rokiškietė pasakojo tą vakarą viešėjusi pas kaimynę, kai į šios buto duris pasibeldė nepažįstamieji. Šeimininkė atidarė duris ir kurį laiką su kažkuo derėjosi. Pajutusi, jog kažkas negero ten vyksta, viešnia išėjo pasiaiškinti.

„Prie durų buvo keturi jaunuoliai, gal 14–16 metų, ant galvų užsimaukšlinę gobtuvus. Sakė, kad ištiko bėda: policija sulaikė jų draugą ir jo automobilį, kuriuo esą visi atvažiavo iš Kupiškio. Prašė pagalbos, nes turi pasiekti Skemų kaimą, kuriame gyvena jiems padėti galinti vieno močiutė“, – pasakojo nerimą sukėlusią istoriją buto viešnia.

Ji pasiteiravo, kodėl pagalbos nesikviečia telefonu? Šie atsakė, kad visų telefonai išsikrovę, rodė kažkokią pažymą, turėjusią įtikinti moteriškes. Viešnia, įtarusi apgaulę, sutiko padėti: pasisiūlė paskambinti policijai ir pranešti apie nepilnamečius ištikusią „bėdą“. Tačiau padėti nebereikėjo – vienas iš moters rankų pačiupo jai įduotą pažymą ir ketveriukė spruko.

Pavardės viešinti nesutikusi rokiškietė įtaria, kad paaugliai turėjo negerų kėslų: „Gal jie buvo butus plėšiančių nusikaltėli „žvalgai“, gal į butą patekę apgaule patys būtų apvogę, gal tikėjosi apmulkinti buto šeimininkę, kad iš jos išviliotų pinigų.“ Anot moters, gyventojai, ypač vyresnio amžiaus,  turėtų būti budrūs – neatidaryti durų nepažįstamiems ne tik vakare, bet ir dieną, nes tokios  „pagalbos“ pasekmės gali būti skaudžios.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments