J. Kačerausko nuotr.

Operatyviai atvyko ugniagesių gelbėtojų komanda, tačiau namas jau degė atvira liepsna.  Namo užgesinti nepavyko. Išdegė visas skardiniu stogu uždengtas antrasis namo aukštas. Iš pirmojo aukšto liko tik mažiau ugnies paliestas  virtuvės kampas.

Pirmadienį prieš 11 val. gaisravietėje dar smilko dūmai, todėl dirbo ugniagesiai gelbėtojai. Rokiškio rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininkas Remigijus Sunklodas  šio atvejo plačiau pakomentuoti negalėjo, nes tuo metu įvykio vietoje dirbo inspektorių  komanda. Spėjama, kad gaisro židinys galėjo būti antrame aukšte. Šildymo sistema išjungta, todėl linkstama ieškoti kitų gaisro priežasčių.

Pasak Obelių bendruomenės pirmininko Vitalijaus Jocio, Kundeliai gerbiami, aktyvūs ir mylimi žmonės, kurie negaili nei laiko, nei jėgų gražindami, puoselėdami miestelio gyvenimą, kurie visada pirmi skuba į pagalbą artimam, svetimam.

„Šiandien mūsų eilė. Kreipiamės į visus geros valios žmones padėti Romui ir Daivutės šeimai ir prašome nukentėjusiems pagalbos. Finansiškai paremti galima aukojant pinigus į Obelių bendruomenės centro sąskaitą: LT177300010137013608. Visi surinkti pinigai bus skirti Romai ir Daivai vėl turėti namus“, – skelbiama socialiniuose tinkluose pirmininko išplatintame kreipimesi.

Obelių seniūno pavaduotojos Aldona Žėkienė sakė, kad seniūnijoje tokia baisi nelaimė buvo nutikusi balandžio mėnesį, kada Gediškių kaime sprogus dujoms buvo  suniokotas visas namas.

azija

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
SelisSmalsutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Selis
Selis

Svarbiausias klausymas ir pamoka visiems turetu buti ar namas ir turtas buvo drausti. Jei ne tai reikia kuo placiau viesinti tokias nelaimes pabreziant draudimo butinuma.

Smalsutis

Jeigu nukentėję nuo gaisro sutiks, galėtumėte paskelbti gaisro priežastį. Gal tai apsaugos kitus.