J. Kačerausko nuotr.

Kaip žinia, Rokiškio miesto centrą papuošė šeši gėlių vazonai. Vieno kaina – 2500 eurų. Keturis vazonus miestui padovanojo AB „Rokiškio sūris“, du nupirko seniūnija.

Miesto seniūno Arūno Krasausko teigimu, Lietuvoje tėra vienintelė įmonė, prekiaujanti tokio dydžio vazonais. Į „Gimtojo…“ redakciją atėjusi gėlių salono „Laumenė“  vadovė Ieva Kupčinskienė suabejojo seniūno žodžiais. Anot moters, ir jos gėlių salono tiekėjai užsienyje prekiauja panašaus dydžio vazonais. „Nustebino seniūno teiginiai, esą Lietuvoje daugiau nėra įmonių, kurios prekiauja tokiais vazonais. Specialiai pasidomėjau savo tiekėjų ir išsiaiškinau, kad ir jie tokiais prekiauja. Gal ne identiškais, vis dėlto Lietuvoje ne vienintelė tokia įmonė, kaip teigia seniūnas“,  – sakė pašnekovė ir pridūrė, kad pati iniciatyva yra graži ir sveikintina.

Anot I. Kupčinskienės, abiejų firmų vazonų kainos adekvačios. „Tokia realybė. Vien atvežti tokią prekę iš svetur kainuoja nuo 200 eurų. O juos pagaminti, sandėliuoti, transportuoti… Taip kaina ir kyla. Tai ne mažus vazonus pagal vieną formą lieti“, – skaičiavo moteris.

azija

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
BlindaNelson Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Blinda
Blinda

Tai ar uzsienyje prekiauja, ar Lietuvoje tie Laumenes tiekejai? Suabejojau ir as, net nebezinau kur prekiauja…Gal Baltarusijoje ar Vietname kazkur maciau tokie stovejo. Gal biski ne tokie, mazesni ar kvadratiniai…

Nelson
Nelson

ir viskas tuom pasakyta http://www.monarda.lt/index.php?route=product/product&product_id=9099 pas ką nusėdo 5k euriukų?