Zujant automobiliams pereiti į kitą gatvės pusę ne kiekvienam pavyksta iš pirmo karto. J. Kačerausko nuotr.

Į „Gimtojo…“ redakciją paskambinęs rokiškėnas atkreipė dėmesį į tai, jog einant Kęstučio gatve ir norint pereiti į Juodupės gatvę tyko nemaži pavojai. Mat šioje vietoje baigiasi naujasis šaligatvis, pėsčiasis atsiduria tiesiog ant važiuojamosios kelio dalies, kur zuja automobiliai. Kaip pereiti į kitą gatvės pusę? Anot pašnekovo, per šią kelio atkarpą jam teko pervesti senyvo amžiaus moterį ir tai pavyko ne iš pirmo karto – eismas gana intensyvus.

Tuo, kad Kęstučio gatvėje tyko pavojai, įsitikino ir „Gimtojo…“ žurnalistas. Fotografuojant minėtą atkarpą, viena pėsčioji bandė pereiti gatvę. Tai padaryti jai pavyko tik su tam tikromis išlygomis – vairuotojai sustojo, o vienas jų paleido garsinį signalą, norėdamas įspėti moterį.

Rajono savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vyriausiasis specialistas Augustinas Blažys „Gimtajam…“ teigė, jog dėl šios problemos į specialistus niekas nesikreipė. Anot pašnekovo, artimiausiu metu nėra numatyti ir minėto šaligatvio tęstinumo darbai. A. Blažys patikino, jog apsvarstyti rokiškėno išsakytą problemą jis teiks rajono savivaldybės Saugaus eismo komisijai.

 

anykščių

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
smalsutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
smalsutis
smalsutis

Reikėjo leisti projektuoti pradinukams, būtų numatę perėjas.