GR archyvo nuotr.

Toks atlygis – laikinas

Ar toks atlygis konkurencingas ir viliojantis medikus, klausėme minėto centro direktorės Danguolės Kondratenkienės.

„Šis atlygis siūlomas pagal įstaigoje patvirtintą darbo užmokesčio tvarką. Toks atlyginimo dydis yra laikinas – kol apylinkėje susirenka pacientai ir tuomet mokama pagal pas gydytoją prisirašiusiųjų pacientų skaičių, jų amžių ir pan. Žiūrint į šalyje vyraujančias tendencijas dėl šeimos gydytojų, manau, kad ir toks atlyginimas jau nėra konkurencingas. Jis nėra žemas, bet ir ne pats aukščiausias, ką siūlo kai kurios įstaigos“, – teigė D. Kondratenkienė.

Paklausta, ar neatsiranda norinčiųjų dirbti už mažesnį atlygį, direktorė atsakė: „Konkurencija tarp įstaigų labai didelė, šeimos gydytojai turi plačias pasirinkimo galimybes visoje šalyje, todėl kiekviena įstaiga ir savivaldybė šalia darbo užmokesčio ieško ir kitų pritraukimo priemonių (finansinė parama, stipendijos ir pan.). Ieškodami šeimos gydytojų, skelbiamės ne tik Užimtumo tarnyboje, bet ir Sveikatos ministerijos puslapyje, universitetų darbo pasiūlos portaluose. Situacija nėra paprasta, bet intensyviai ieškoti privalome.“

Redakcijos žiniomis, pretendentų į poliklinikos šeimos gydytojus dar neatsirado. Įstaigos vadovė sako, kad tikisi, jog darbuotoją pavyks rasti vasarą, kai mokslus baigs nauja šeimos gydytojų laida.

Išsamiau skaitykite  „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Plevėsa
Plevėsa
2024 2 kovo 16:36

Kai vadovauji socialdemokratams, rinkimuose paremi merą, tai galima žadėti ir didesnę sumą.

Obelis
Obelis
2024 1 kovo 11:21

Na atlyginimas gydytojui 3000 į rankas logiškas, bet paskatinamoji išmoka 50 000 tai jau nebežmoniška. Tai beveik pusantrų metų alga dovanų.

Rekomenduojami video: