Gimtasis Rokiškis Aktualijos Gydytojas įtariamas kyšininkavimu. Ligoninės pozicija – netoleruoti korupcijos

Gydytojas įtariamas kyšininkavimu. Ligoninės pozicija – netoleruoti korupcijos

Antradienį buvo sulaikytas Rokiškio rajono ligoninės Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vedėjas A. V. Įtariama, kad jis ėmė kyšius iš mažiausiai 5 žmonių. Kaip vertina mediko elgesį, ar ateityje jis dar turės galimybę grįžti į pareigas, rajono ligoninės vadovas Raimundas Martinėlis „Gimtajam...“ išsamiau komentuoti negalėjo dėl besitęsiančio ikiteisminio tyrimo.

3622
0

Ligoninės pozicija – netoleruoti

Oficiali įstaigos pozicija paskelbta ligoninės internetinėje svetainėje.

„VšĮ Rokiškio rajono ligoninės administracija (ligoninė), reaguodama į 2022 m. rugpjūčio 9 d. įvykius dėl įtariamo kyšininkavimo ligoninės Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje, informuoja, kad ligoninė netoleruoja korupcijos, siekia, kad įstaigoje būtų daugiau skaidrumo, tuo tikslu diegia bei įgyvendina korupcijai atsparios aplinkos priemones: didina antikorupcinį sąmoningumą skelbdama informaciją įstaigos interneto svetainėje ir informaciniuose stenduose, organizuoja darbuotojų antikorupcinį švietimą, vykdo apklausas, užtikrina, kad įstaigoje būtų išnagrinėti skundai dėl galimos korupcijos, yra įdiegusi vidaus informacijos apie korupcinio pobūdžio teisės pažeidimus teikimo kanalą, vykdo kitą įstaigos antikorupcinę politiką.

Dar kartą raginame visus pacientus ir darbuotojus netoleruoti korupcijos ir apie žinomus kyšio reikalavimo, provokavimo ar siūlymo atvejus pranešti ligoninės interneto puslapyje nurodytais kanalais:  https://www.rokiskioligonine.lt/korupcijos-prevencija/“, – rašoma rajono ligoninės internetinėje svetainėje.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments