Danguolė Kondratenkienė. J. Kačerausko nuotr.

Jos teigimu, gydytojai įsivažiuoja į karantino diriguojamą ritmą. „Jie konsultuoja pacientus telefonu bei elektroniniu paštu. Jau buvo vienas kitas pacientas, į šeimos gydytojus kreipęsis dėl karščiavimo, tad juos reikėjo apžiūrėti – konsultacijos telefonu nepakako. Šiose situacijose pacientai buvo apžiūrimi izoliuotose patalpose gydytojams dėvint apsaugines priemones“, – sakė. D. Kondratenkienė.

Nors poliklinikoje situacija suvaldoma, vienas žmonių poelgis itin stebina ir kelia pyktį: D. Kondratenkienė kreipiasi į rajono gyventojus su prašymu neklaidinti greitosios pagalbos darbuotojų ir nekviesti jų be reikalo.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Greta ŠLIURPAITĖ

azija

27
Rašyti komentarą

avatar
15 Comment threads
12 Thread replies
21 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
22 Comment authors
AgnėPodruškamanyčiauGyvatėULPA Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Ar sureguos kas į šį slaugytojų praneši
Ar sureguos kas į šį slaugytojų praneši

Kaip būtų nekeista,diplomas proto neprideda,tik leidžia kai kam užimti aukštesnes pareigas…

Podruška
Podruška

Ypatingai, kai prieš pensiją jį gauni ir t.t. O kas ją su neįgaliojo lova įvežė į PASPC iš antro karto…

nerb
nerb

Cia nuotraukoje ta pone, kur sake, kad Covid-19 yra ispustas burbulas?

Jaunesnė
Jaunesnė

Kodėl ją dar laiko meras? Esama Rokiškyje ir gražesnių, ir jaunesnių.

Rita
Rita

Burnickienė buvo išvykusi? Tai jai nereikia saviizoliacijos? Kodėl klausiu? Todėl kad šiandien ponia Burnickienė Maximoje su ant smakro nusmukusia kauke labai „maloniai“ apkosėjo aplinkinius… Deja, bet jeigu taip elgiasi gydytoja (juk ji gydytoja?), tai ką kalbėti apie tuos grįžtančius bedančius keltais emigrantus…

Lemtis
Lemtis

Virusas tai išbandymas mums, ar teisingai gyvenom. Mes pirmą kartą turim galimybę sustoti ir pagalvoti. Ypač turi apie ką susimąstyti fiktyvių konkursų nugalėtojai ir jų organizatoriai. Mes turim pakilti aukščiau savo egoizmo. Virusas tam ir atėjo ir jis nepasitrauks kol nepasikeisim. Kai pasikeisim virusas pasitrauks.

manyčiau
manyčiau

ne, žmonės nepasikeis…

Kuziukas
Kuziukas

Ar teisybe kad gydytojos grize is uzsienio Markeviciene ir Burnickiene nebuvo 14 dienu karantine?

Petka
Petka

Joms gi nereikia jokių karantinų,negi nežinote?Vienos sūnus ,ekst. S. komisijos pirmininkas,kita lig. direktorė,apie kokius suvaržymus čia šnekat?

nevietinis
nevietinis

Oho, rokiškėnai jau turit specialistą , pagydantį nuo šito viruso. Parašykite tiksliau kur kreiptis

Jūžintiškė
Jūžintiškė

Ar ir dabar merui, Burnickui ir PASPC darbuotojams rokiškėnų mirties akivaizdoje atrodo, kad Kondratenkienė, be universitetinio medicininio išsilavinimo, ir kuriai mokslai Jūžintų vidurinėje nekaip sekėsi, yra geresnė už specialistą Gaigalą. Gal jau laikas ją pašalinti vardan rokiškėnų gyvybių.

mokykla
mokykla

Mokslas proto neduoda, tik žinių:).

rokor
rokor

Kažin kiek keliavusių prisipažino valdžiai, medikams kur buvo , su kuo ir kaip grįžo, kur ir kiek laiko pabuvo vienumoje , kad neužkrėstų kitų ,ar ištveria be parduotuvių , grožio salonų?Jie nekalti, jie moka tik imti , reikalauti ir kaltinti , kad valdžia nesustabdė viruso plitimo ir neatvėrė akių pasiskaityti vos ne visą rajoninį laikraštį skirtą, rėkiančioms,, Koronėms“ kaip saugotis Coronos.Kokius konkrečius pasiūlymus duotumėt tiems ,, nieko nepadariusiems“, nežinantiems ,, nei kur jie randasi, nei kokia realybė“? Gal , kad nebando vakcinos , neatranda vaistų , nesiuva kaukių , visko , ko šiandien trūksta visame pasaulyje .Tikėtina, kad skaitysime ir… Skaityti daugiau »

parazitams
parazitams

Jei mokate, paskaitykite , kas dedasi Europoje, kur taip pat visko stinga , kur perpildytos ligoninės , tūkstančiai sergančių , nėra vaistų ir padėkosit visiems dirbantiems ;sveikatos ministrui, premjerui , mūsų rajono vadovams,visiems aprūpinantiems maistu, prekybininkams, gydytojams ir t.t.ir t.t. Nevykėlių , niekšų , kenkiančių medikams ar valdžiai , rašinėjančių totalias nesąmones nėra NIEKUR , tik mūsų rajone . Reikėtų kviesti kinus , kad statytų naują ligoninę , ten netoli kapinių visų rašeivų- dvasios ubagėlių izoliacijai .Norintys užimti vadovaujančių vietas žinokite, kad gimę šliaužioti , niekada neskraido.Užsidarykite ir tylėkite-bus geriausia jūsų paslauga .

Renata
Renata

O ką padarė mūsų rajono vadovai??? Ogi nieko, nesigaudo net, kur jie randasi ir kokia realybė

ULPA
ULPA

o kuo jie dėl to dėti? Jus gi pasodinot į tą valdžią,bet nesakėt kad reikia dar pasitobulinti,patirtį semtis ne gyventojų sąskaita,o praktikuotis kitur,(aišku ne kontrabanda užsiimant,ar tampant specialiuoju liudininku,ar ukvedžiaujant pas tėvą)..Jie tai gi nepragudrėjo nuo pareigų.Ko dabar prie jų kabinėjotės?

Agnė
Agnė

O ka padarem mes kiekvienas, nustokit spjaudyt visus.

Gyvatė
Gyvatė

Oi kaip klysti. Gimę šliaužioti šiuo laikmečiu skaraido …. su postų kėdėmis. O tie, kurie gimę skraidyti niekada nešliaužios nustumti į šalį. Tai ir turime ką turime. Ko rypauti. Ko verti, tą ir turime. O šios grėsmės akivaizdoje stinga kiekvienoje šalyje to ką išvardyjote tiesiogiai proporcingai valdžių protų apimčiai. Šiaip tai laikas susivienyti visiems pozicijoms ir opozicijoms kaip tai daro Didžiojoj Britanijoj.

labai
labai

netaktiška teigti,kad gyventojai „meluoja“..Ateitis parodys kokie „gabumo klodai “ slypi.. Sėkmės darbe..

Buvęs policininkas
Buvęs policininkas

Policininkas atsiprašė už savo žodius:„Mažiau lakt reikia ir raitytis ir nieko nebus“, o ar galima ligonius vadinti melagiais ir taip juos įžeidinėti

Nora
Nora

Tai jeigu zmogus serga tai ka daryti

gyventoja
gyventoja

Koks vadovas, tokia ir tvarka. Vadovauja be universitetinio medicininio išsilavinimo pandemijos metu – daugiau negu tragiška. Net nesupranta, kad toks sėdėjimas kėdėje ir neveikimas tik padidins mirčių skaičių. Kodėl meras nekeičia vadovo didelė paslaptis. Sėdi ir nežino ką daryti. Jei galėtų užrakintų PASPC ir imtų algą, o žmonės tegul gelbėjasi kas gali. Nėra abejonių, kad virusas jau pasėtas, dėl nesugebėjimo vadovauti pandemijos sąlygomis.

Petka
Petka

Čia gi dabar. Koks dar universitetinis išsilavinimas? Kos dar medicininis išsilavinimas? O ar nežinote kad svarbiausias Rokiškyje ,tai yra partiškumas,ištikimybė bičiuliams…ir bičiuliai tavę pasodins kur tik pageidausi.

Karūna
Karūna

Idiotų visais laikais buvo ir bus.

Vietinis
Vietinis

Tai gal daugiau reikia viešos informacijos , kiek sergančių,užsikrėtusių yra Rokiškyje , kur testai , kaip išsitirti ar esi jau viruso nešiotojas ar ne ?

Birute

yra nurodymas ,,negastroliuoti ,,po miestą ,tuomet nebus ir baimės.

Pikta
Pikta

O kaip negastroliuoti, jei kaikurie darbdaviai sako rinkis: nenori dirbti? Mesk darbą. Šalyje visuotinis karantinas, raginama likti namuose, o Panevėžio keliuose darbuotojams darbai nestoja. Ar tikrai čia gyvybiškai svarbu?